Bezmaksas e-seminārs “Māju renovācija – investīcijas vai izmaksas?”

Bezmaksas e-seminārs “Māju renovācija – investīcijas vai izmaksas?”

2022-11-21, 08.05

Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs piedāvā ikvienam izglītojošu bezmaksas e-semināru “Māju renovācija – investīcijas vai izmaksas?”. Energoresursu cenu kāpums šodien ir ļoti nopietna tēma ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā, tāpēc ir svarīgi pieņemt izsvērtus lēmumus un izmantot ES fondu atbalstu (49 %), lai silts un gaišs mājoklis nebūtu tikai greznība, bet gan cilvēktiesības.

Latvijas  vidusmēra iedzīvotāja mājoklis ir vecāks par viņu pašu! Latvijā ir aptuveni 1 miljons mājokļu, no kuriem 69% atrodas daudzdzīvokļu mājās. Dzīvojamo fondu galvenokārt veido 60.-80.gados būvētas sērijveida daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kurās ar katru gadu pieaug siltuma patēriņš, jo ēkas norobežojošas konstrukcijas nolietojas, un māju tehniskais stāvoklis kļūst aizvien kritiskāks.

Pēc Ekonomikas ministrijas datiem Latvijā aptuveni 90% no dzīvojamām mājām veido mājas, kuru ārējās sienas ne tikai neatbilst mūsdienu prasībām un Eiropas siltumtehniskajiem standartiem, bet mājas ir būvētas laikmetā, kad energoresursu cenas bija zemas.

Semināra programma:

1) Vai mājas renovācija ir investīcija vai izdevumi?
2) Kādi ir konkrētie soļi, kas jāveic, lai atjaunotu māju?
3) Kādas ir mājas renovācijas nākotnes tendences?
4) Kādi ir lielākie plusi un mīnusi mājas atjaunošanā?
5) Kas jāzina, lai saņemtu ES fondu atbalstu – grantu?
6) Mācību programma “Māju siltināšanas projektu vadība”.

E-seminārs notiks: 2022. gada 1. decembrī plkst. 10:00-11:00 MS Teams platformā.

Reģistrācija: rakstot uz [email protected], zvanot uz tel. 29465735 vai piesakoties mājas lapā:https://www.forcelex.lv/pasakumi/jaunums-seminars-maju-renovacija-investicijas-vai-izmaksas-lektors-mg-iur-janis-ungurs/

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika