Bērniem sestdienās ir pieejama valsts apmaksāta akūtā zobārstniecība

Bērniem sestdienās ir pieejama valsts apmaksāta akūtā zobārstniecība

2022-07-13, 14.17

Lai uzlabotu valsts apmaksātas zobārstniecības palīdzības pieejamību, turpmāk bērniem līdz 18 gadu vecumam (neieskaitot) sestdienās ir pieejami valsts apmaksāti zobārstniecības pakalpojumi akūtos gadījumos, kad medicīniskā palīdzība ir nepieciešama pēkšņi vai steidzami. Šādu palīdzību var saņemt Rīgā, Ogrē, Valmierā, Liepājā un Daugavpilī, informē Nacionālais veselības dienests (NVD).

Akūtās zobārstniecības pakalpojumi tiek sniegti tikai gadījumos, ja bērnam ir: akūtas, nepārejošas zobu sāpes; vaiga vai/un smaganu tūska; zoba trauma.  Katra gadījuma atbilstību akūtam stāvoklim izvērtē zobārsts. NVD informē, ka pakalpojuma sniegšanu ārstniecības iestādes nodrošina “dzīvās rindas” kārtībā, vienlaikus pirms došanās uz ārstniecības iestādi ieteicams ar to sazināties, lai pārrunātu sūdzības un ieteicamo rīcību.

Pakalpojuma sniedzēji:

  • Rīgā – “Veselības centru apvienība” poliklīnika Pļavnieki. Adrese: Andreja Saharova iela 16. Darba laiks sestdienās: plkst. 9.00 – 15.00. Tālr.: 22320878.
  • Rīgā – “Veselības centru apvienība” poliklīnika Elite. Adrese: Anniņmuižas bulvāris 85. Darba laiks sestdienās: plkst. 9.00 – 15.00. Tālr.: 22121112.
  • Rīgā – Adoria. Adrese: A. Čaka iela 70-3. Darba laiks sestdienās: plkst. 10.00 – 16.00. Tālr.: 67315000.
  • Liepājā – ALGORITMS L. Adrese: Sakņu iela 14 un M. Ķempes iela 2. Darba laiks sestdienās: plkst. 9.00 – 15.00. Tālr.: 26817791 (Sakņu iela 14 – 1, Liepāja); 26817721 (Mirdzas Ķempes iela 2-2N, Liepāja).
  • Liepājā – LIBAU DENTAL (Dz. Ozoliņas zobārstniecības kabinets). Adrese: Graudu iela 31. Darba laiks sestdienās: plkst. 9.00 – 15.00. Tālr.: 25784411.

Informācija par zobārstniecības pakalpojumu sniedzējiem bērniem, tajā skaitā akūtos gadījumos sestdienās, ir pieejama NVD dienesta tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā Zobārstniecības pakalpojumi.

Informācijas avots – Nacionālais veselības dienests

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm