Bērniem pasniedz vērtīgas un mīļas dāvanas

Bērniem pasniedz vērtīgas un mīļas dāvanas

2023-01-13, 12.51

264 bērni no Ventspils novada saņem dāvanas no “Laimas” labdarības namiņa. Lai ziedotāji zinātu, ko bērni vēlas, viņi rakstīja vēstules Ziemassvētku vecītim un iesniedza savus zīmējumus.

Un brīnumi, saka Sociāla dienesta vadītāja Anda Vītola, notiek! Bērnu sapņi, pateicoties projekta organizatoram SIA “Orkla Latvija”, ir piepildīti, viņiem tiek tas, ko viņi vēlējās. “Laimas” labdarības namiņa projektā piedalās bērni no daudzbērnu, audžuģimenēm, maznodrošinātajām ģimenēm, arī bērni ar invaliditāti. Projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar reģionu sociālajiem dienestiem. Tā tas notiek arī Ventspils novadā, un dāvanu nogādāšanā līdz adresātiem aktīvi iesaistījušies Sociālā dienesta darbinieki, pašvaldības šoferis Raitis Rudbahs, arī pagastu pārvalžu vadītāji.    

“Laimas” labdarības namiņš ir vieta, kur bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, tādām kā apģērbs, apavi, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, piemēram, slidām, florbola nūjām, velosipēdiem un mūzikas instrumentiem. 

Desmit gadu laikā ar sabiedrības atbalstu ir sarūpētas svētku dāvanas 10720 bērniem. Šoreiz iepriecināti vēl 1500 bērni no deviņiem Latvijas novadiem, tostarp Ventspils novada. Sociālā dienesta darbinieces ir gandarītas par cilvēku atsaucību un dāsnajām dāvanām, kuras tiek pasniegtas mūsu bērniem, radot prieku un ļaujot viņiem attīstīt dažādas prasmes. Piemēram, saņemot velosipēdu, kāds varbūt pirmo reizi izmēģinās, kā tas ir – traukties uz priekšu, līkumojot pa dažādiem ceļiem, bet cits to darīs, izmantojot skrejriteni. Kāds lasīs interesantas grāmatas, bet cits samīļos jauno rotaļlietu.

Foto: Sociālā dienesta darbinieces

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm