Baltijas U18 čempionāts vieglatlētikā

Baltijas U18 čempionāts vieglatlētikā

2023-02-27, 14.25

26. februārī Valmierā norisinājās gadskārtējais Baltijas U18 komandu čempionāts telpās. Latvijas, Lietuvas un Igaunijas izlašu sportisti cīnījās gan par individuālo disciplīnu uzvarētāju tituliem, gan par spēcīgākās komandas godu.

Latvijas izlases sastāvā startēja trīs mūsu Ventspils novada BJSS audzēkņi. Lepojamies par sasniegtajiem rezultātiem!

Apsveicam Markusu Meiļunu ar izcīnīto 3. vietu, rezultāts 1,95 m, vienāds ar 2. vietas ieguvēju. Lepojamies arī ar Eduardu Strelkovu, kuram 60 m/b nedaudz pietrūka startā, līdz ar to viņš palika 4. vietā (rez. 8,45 sek.). Apsveicam arī Niku Ričardu Odiņu, kuram 1500 m nedaudz pietrūka līdz 3. vietai, ar rezultātu 4:23,06 izcīnīta 4. vieta.

Paldies treneriem Dainim Lodiņam un Aigaram Matisonam par audzēkņu sagatavošanu Baltijas čempionātam. Kopvērtējumā Latvijas izlases komanda izcīnīja 2. vietu, paliekot aiz Igaunijas, apsteidzot Lietuvu! Visi rezultāti pieejami LVS mājaslapā: https://athletics.lv/lv/event/39052/competitions

Jolanta Ziemele
Foto: LVS mājaslapas arhīvs

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm