Augstāko vērtējumu deju pārbaudes skatē saņēma ancenieki 

Augstāko vērtējumu deju pārbaudes skatē saņēma ancenieki 

2023-04-03, 10.34

XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētkiem gatavojas arī mūsu novada deju kolektīvi. 2. aprīlī viņiem bija atbildīga diena – skates lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” priekšnesumu izdejošana teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī.

Kultūras nodaļas vadītāja Zane Pamše informē, ka Ances pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ance” ieguva 47 punktus un augstāko pakāpi (vadītāja Elita Kuģeniece), Vārves pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvam “Vāruve” bija 41,8 punkti un 1. pakāpe (vadītāja Zane Kalniņa), Tārgales pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs “Tārgale” ieguva 40,30 punktus un 1. pakāpi (vadītāja Agnese Sarma), Usmas pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvam “Usma” 38,7 punkti un 2. pakāpe (vadītāja Agnese Sarma), bet Ances pagasta senioru deju kolektīvs saņēma 44 punktus un 1. pakāpi (vadītāja Elita Kuģeniece). Apsveicam kolektīvu vadītājus un ikvienu dejotāju – lai raits solis arī Rīgā, piedaloties XVII Deju svētkos.

Foto: Dace Pūpoliņa

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm