Atjaunota Popes estrādes skatītāju zona

Atjaunota Popes estrādes skatītāju zona

2019-08-06, 11.54

Ventspils novada pašvaldībā ir noslēgusies projekta Nr. 17-08-AL17-A019.2203-000009 “Popes pagasta brīvdabas estrādes pārbūve” īstenošana, kā ietvaros veikta pulcēšanās un publisku pasākumu norises vietas “Estrāde Vecais pilskalns” pārbūve Ventspils novada Popes pagastā, nodrošinot sabiedrības virzītas iniciatīvas īstenošanu, kultūras mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu visām novada iedzīvotāju grupām, kā arī novada apmeklētājiem.
Projekta ietvaros veikta Popes estrādes skatītāju zonas pārbūve, celiņu atjaunošana un apgaismojuma ierīkošana.

Būvprojektu izstrādāja, autoruzraudzības pakalpojumus sniedza un būvdarbus veica SIA “Ventbetons V”, bet būvuzraudzības pakalpojumus nodrošināja SIA “SNB projekti”.
Projekta kopējās izmaksas, kurās iekļauta būvprojekta izstrāde, autoruzraudzība, būvuzraudzība, būvprojekta ekspertīze, ģeotehniskā izpēte un būvtehniskā atzinuma saņemšana, sastāda 393 541,32 eiro, no kuriem 45 000 eiro finansē ELFLA, bet 348 541,32 eiro ir Ventspils novada pašvaldības līdzekļi.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm