Arī Ventspils novads atbalsta Ukrainu

Arī Ventspils novads atbalsta Ukrainu

2022-02-25, 08.08

Nosodot Krievijas izraisīto karadarbību Ukrainā, Ugālē ir pacelts Ukrainas karogs kā zīme par to, ka arī Ventspils novads ir kopā ar ukraiņu tautu un neatbalsta agresoru darbību. Paceļot mastā karogu, skanēja Ugāles putēju orķestra grupas spēlētā Ukrainas himna. Mācītājs Māris Sarma atgādināja, ka Latvijas tauta barikāžu laikā kailām rokām stājās pretim OMON kaujiniekiem, un aicināja vienoties lūgšanā “Mūsu Tēvs debesīs”.

Aleksandra Hmeļņicka foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm