Anzāģe/Pope kļūst par divkārtējiem pilsētas basketbola čempionāta uzvarētājiem un pošas uz “Krastu maču”

2024-05-15, 09.33

Anzāģe/Pope ar rezultātu 79:71 (17:18, 25:20, 17:19, 20:14) uzvarēja Ventspils brīvostas pārvaldi.

Bronzas medaļu spēlē uzvaru izcīnīja Ventspils Tehnikums, kas ar rezultātu 65:52 (10:16, 11:12, 27:12, 17:12) uzvarēja Niedras.

Regulārās sezonas simboliskā piecinieka spēlētāji – Agris Stankevics (Ventspils brīvostas pārvalde), Matīss Gredzens (Anzāģe/Pope), Jānis Zemels (Anzāģe/Pope), Jurģis Ozols (Niedras), Ralfs Lācis (Ventspils Tehnikums). Par finālspēļu vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Jānis Zemels (Anzāģe/Pope).

Ventspils pilsētas basketbola čempionātā šogad startēja septiņas komandas – Ventspils Tehnikums, Niedras, Ventspils 36ers, Anzāģe/Pope, Ventspils brīvostas pārvalde, Spars 1, Spars 2.

Sandris Jankevičus
Evelīnas Maureres foto