Ances skolēni viesojās Rīgā

Ances skolēni viesojās Rīgā

2023-04-19, 16.45

“Latvijas skolas somas” piešķirto finansējumu Ances sākumskolas skolēni izmantoja, lai noskatītos Rīgas Nacionālā teātra izrādi ,,Pinokio piedzīvojumi”. Iepriekš skolēni tika iepazīstināti ar klasisko stāstu par galdnieku, kas no koka pagales izgrebj lelli, tāpat vien – iedvesmots un iztēlē redzēdams koka pagalē cilvēka kontūras. Puika atdzīvojas, tiek pie vārda Pinokio un dodas pasaulē, kur ierauga, cik dzīve ir raiba. Kamēr pasaulē būs cilvēki, kas malkas šķilā spēs saskatīt dzīvu radību, tikmēr pastāvēs arī teātris, kas darbojas ar tiem pašiem instrumentiem – iztēli, sirdi un mazliet matērijas.

Vērojām izcilo aktierspēli Jura Hirša, Voldemāra Šoriņa, Jāņa Āmaņa, Artura Krūzkopa, Mārtiņa Brūvera un citu aktieru izpildījumā divu stundu garumā. Skolēniem  patika izrāde un arī greznais teātris. Rīgas apmeklējums vairākiem bērniem bija pirmo reizi dzīvē, tāpēc, izmantojot iespēju, pēc teātra izrādes aizgājām līdz Brīvības piemineklim. Apskatījām visas pieminekļa 13 skulptūru grupas un goda sardzes karavīrus. Lai brīnišķīgā diena būtu pilnīgi izdevusies, pēcpusdienā svarīgi bija izkustēties Tukuma bērnu atrakciju parkā.                       

“Latvijas skolas soma” projekta koordinatore Ances pamatskolā Una Teibe

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm