Alberta K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā

Alberta K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā

2023-03-06, 15.32

4. martā Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Alberta K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupai. Vieglatlēti no Kuldīgas, Talsiem, Liepājas, Saldus, Dienvidkurzemes sporta skolas, Tukuma, Rojas, Kandavas, Ventspils “Spara”, Ventspils novada BJSS, Jūrmalas un Olaines sporta skolas un Igaunijas sacentās astoņās disciplīnās. Teicami startēja Ventspils novada sporta skolas audzēkņi, izcīnot deviņas medaļas. Malači, apsveicam!

1. vietu un zelta medaļu izcīnīja: Kristers Asaris – trīssoļlēkšanā (rez. 11,66 m), Kristeram 60 m 4. vieta, treneris R. Ziemelis. Markusam Meiļunam zelts augstlēkšanā (rez. 1,89 m), treneris D. Lodiņš. 1. vietā arī Eduards Strelkovs – 60 m/b (rez. 8,51 sek.), Eduardam 200 m  5. vieta, treneris D. Lodiņš un
Niks Ričards Odiņš – 1000 m (rez. 2:44,87), treneris A. Matisons.

2. vietu un sudraba medaļu ieguva: Sabīne Ozoliņa–- 60 m/b (rez. 9,89 sek.), treneris R. Ziemelis, Roberta Rozentāle izcīnīja dalīto 2. vietu augstlēkšanā (ar vienādu rezultātu 1,45 m), treneris A. Čaklis.

3. vietu un bronzas medaļu izcīnīja: Jeremijs Rjabovs – lodes grūšanā (rez.11,44 m), treneris A. Paipals, Mārcis Muižnieks – augstlēkšanā (rez.1,55 m), treneris A.Paipals, un Anna Andersone – 1000 m (rez. 4:05,27), treneris K. Gulbis.

Mazliet līdz goda pjedestālam pietrūka Viesturam Gerkem – 4. vieta 60 m/b (rez. 8,99 sek.), Kasparam Babrim 4. vieta lodes grūšanā un 5. vieta Haraldam Ekmanim (abiem vienāds rezultāts – 10,97 m). Sacensībās startēja arī Aleksis Ūdris, Vendija Vanesa Lapire, Lauris Bakanauskis, Justīne Ozoliņa, Didzis Pobuss, Agita Priekule, Kerija Krūmiņa, Nils Bibļivs, Markuss Grauds, Karolīna Krauča, Kārlis Lagzdiņš, Lorencs Hemke- Lapsiņš, Sindija Miķelsone, Unda Berga, Olafs Rungevics.

Paldies treneriem par audzēkņu sagatavošanu, lepojamies ar sasniegumiem un vēlam veiksmi nākamajos startos sacensībās! Visi rezultāti pieejami LVS mājaslapā: https://athletics.lv/lv/event/39137/competitions.

Jolantas Ziemeles teksts un foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm