Aicina pieteikties darbā grāmatvedi

2022-09-22, 11.45

Ventspils novada pašvaldība (reģ. Nr. 90000052035) aicina pieteikties grāmatveža vakancei (uz nenoteiktu laiku). Dokumenti ar norādi “Grāmatveža amata vakancei” jāiesniedz līdz 2022. gada 07. oktobrim plkst. 12.00:
1. nosūtot pa pastu adresātam: Ventspils novada pašvaldība, Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601;
2. iesniedzot personīgi Ventspils novada pašvaldībā Skolas ielā 4, Ventspilī, LV-3601, 1. stāvā, Apmeklētāju pieņemšanas centrā iestādes darba laikā;
3. nosūtot uz e-pastu [email protected], parakstītus ar drošu elektronisko parakstu.
Tālr. uzziņām 27831212.

 Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā vai vidējā speciālā izglītība grāmatvedībā un profesijai atbilstoša kvalifikācija;
  • iepriekšējā darba pieredze grāmatveža amatā ne mazāk kā 2 gadi;
  • labas zināšanas grāmatvedības normatīvajos aktos un to piemērošanā;
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Excel un grāmatvedības programmas)
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • augsta atbildība un precizitāte;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • darba pieredze valsts vai pašvaldību institūcijās, un pieredze darbā ar resursu vadības un grāmatvedības programmu Horizon tiks uzskatītas par priekšrocību.

  Galvenie darba pienākumi:

  • dokumentu apstrāde, izmantojot MS Excel un grāmatvedības uzskaites sistēmu Horizon;
  • rēķinu sagatavošana, rēķinu apmaksas kontrole, darbs ar debitoriem;
  • darbs ar debitoru rēķinu apmaksas kavējumiem;
  • inventarizācijas dokumentu sagatavošana un apstrāde;
  • pamatlīdzekļu uzskaite.

Pretendentiem/-ēm jāiesniedz:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un iepriekšējo darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

 Piedāvājam:

  • profesionālās pilnveides un apmācību iespējas;
  • normālo nedēļas darba laiku;
  • mēnešalgu 1093.00 eiro (pirms nodokļu nomaksas).

!  Izskatīsim to pretendentu pieteikumus, kuri iesnieguši visus norādīto dokumentus. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai. Lūdzam ievērot, ka par atlases rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus.

Pamatojoties uz Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmo daļu, Ventspils novada pašvaldība informē, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai
nodrošinātu šīs personāla atlases norisi;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils novada pašvaldība, kontaktinformācija: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601, e-pasts: [email protected], tālr. 63629450.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi var iegūt Ventspils novada pašvaldības mājaslapā www.ventspilsnovads.lv, klātienē Ventspils novada pašvaldības Personāla nodaļā, adrese: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601, vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika