Aicina ģimenes pieteikties nometnei “Bez aizspriedumiem”

Aicina ģimenes pieteikties nometnei “Bez aizspriedumiem”

2020-07-15, 14.37

Projekta “Kurzeme visiem” ietvaros aicinām ģimenes ar 9 – 15 gadus veciem bērniem, tostarp ar funkcionāliem traucējumiem, pieteikties bezmaksas integrējošai nometnei “Bez aizspriedumiem”. Saliedēsimies, pavadīsim 5 aizraujošas un izglītojošas dienas no 9. līdz 13. augustam viesu namā “Kurzemes rezidence” Reņģēs, Strazdes pagastā, Talsu novadā un iegūsim jaunus draugus!
Nometnē darbosimies gan kopā kā ģimenes, gan organizēsim atsevišķas nodarbības bērniem un vecākiem savu talantu un spēju attīstībai.
Nometnes dalībnieki: ģimenes ar bērniem un pusaudžiem vecumā no 9 – 15 gadiem, tai skaitā ar funkcionāliem traucējumiem un noteiktu invaliditāti (kopumā 30 dalībnieki)
Nometnes norises laiks un vieta: 2020.gada 9. – 13.augusts, viesu nams “Kurzemes rezidence” Reņģēs, Strazdes pagastā, Talsu novadā.
Pieteikšanās nometnei: aizpildot reģistrācijas anketu tiešsaistē līdz š.g. 30. jūlija plkst. 12.00.
Nometnes programma pieejama tiešsaistē projekta mājas lapā.
Aicinām pieteikties pēc iespējas drīzāk, jo vietu skaits nometnē ir ierobežots!
Papildu informācijai:
Pēteris Martukāns
Nometnes vadītājs
e-pasts: [email protected]
tālr. +371 29628200

Integrējošo nometni organizē biedrība “Profesionālo audžuģimeņu apvienība “Terēze””, Kurzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta “Kurzeme visiem” ietvaros. To līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts. Vairāk par projektu Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un projekta mājas lapā: www.kurzemevisiem.lv

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm