Aicina ģimenes pieteikties bezmaksas integratīvajām nometnēm

Aicina ģimenes pieteikties bezmaksas integratīvajām nometnēm

2022-05-11, 14.16

Šovasar Kurzemes reģionā  dzīvojošajām ģimenēm ar 9–15 gadus veciem bērniem, tostarp ar funkcionāliem traucējumiem, ir iespēja pieteikties dalībai bezmaksas integrējošās nometnēs. Kurzemes plānošanas reģions, sadarbojoties ar Latvijas Bērnu atbalsta fondu,  biedrību “Latvijas Mazpulki” un nodibinājumu “Palīdzēsim.lv”, projekta “Kurzeme visiem” ietvaros jūlijā un augustā organizē trīs aizraujošas piecu dienu (diennakts) integratīvās vasaras nometnes:

  • “Kur tu – tur es!!!”, 5.9. jūlijā, Viduskurzemes pamatskolā attīstības centrā, Pelčos, Kuldīgas novadā (rīko Latvijas Bērnu atbalsta fonds);
  • “Piedzīvojumi priekam” , 1.5. augustā, Upesgrīvas pamatskolā, Uguņciemā, Vandzenes pagastā, Talsu novadā (rīko biedrība “Latvijas Mazpulki”);
  • “Kurzemes piedzīvojums”, 8.12. augustā, viesu namā “Raganas slota”, Vārves pag., Ventspils novadā (rīko nodibinājums “Palīdzēsim.lv”).

Nometņu programmas ir pieejamas projekta mājas lapā https://www.kurzemevisiem.lv, un tās paredz bērnu un pusaudžu vispusīgu attīstību un iekļaušanos sabiedrībā – brīvā, radošā, inovatīvā un aktīvā gaisotnē viņi nepiespiesti mācīsies izprast un izzināt pasauli un  savus vienaudžus. Savukārt, vecākiem būs iespēja satikt citas ģimenes, dalīties zināšanās un pieredzē, kā arī smelties enerģiju, dzīvesprieku un radošumu, apmeklējot dažādas nodarbības.

Pieteikšanās projekta “Kurzeme visiem” ietvaros rīkotajām bezmaksas integratīvajām nometnēm, līdz 20.jūnijam, aizpildot pieteikšanās anketu tiešsaistē https://www.kurzemevisiem.lv lapā. Nometnes dalībnieki: Kurzemes reģionā dzīvojošās ģimenes ar bērniem un pusaudžiem (vismaz viens no bērniem vai pusaudžiem ir vecumā no 9–15 gadiem), tai skaitā ar funkcionāliem traucējumiem un noteiktu invaliditāti (kopā 30 dalībnieki).