16. jūlijā notiks Rāpatu ciema salidojums

16. jūlijā notiks Rāpatu ciema salidojums

2022-06-16, 09.09

Reiz Rāpatās kurš ar kuru čupojās, kurš ar kuru villojās, bet zaļumballes ik gadu bija liels un skaists notikums. Laika gaitā ciems attīstījās un tika arvien vairāk apdzīvots, veidojās, kā arī saradojās dzimtas!

Tiekamies svētkos Rāpatu iedzīvotāji, pēcteči, kaimiņi un interesenti! Lūdzam pieteikt savu dalību pasākumu organizatorēm Ilzei pa tālruņiem 29888020 vai 24551235 vai Laimdotai Junkarai 29498069. Ja nepieciešams transports, lai nokļūtu uz pasākumu ziņojiet, organizēsim!

Ilzes Mekšas-Komisarovas foto

Rāpatu salidojums “Senču aicinājums” notiks 16. jūlijā pulksten 16 “Puijās”. Ierašanās plkst. 15.30, līdzi ņemot groziņus, atmiņas un foto.
Plkst. 16 paredzēts gājiens Ugāles pūtēju ansambļa pavadībā līdz piemineklim “Rāpatu ļaudīm un mājām”, kur pieminēsim aizgājušos.

Būs aplūkojama mākslinieces, novadpētnieces Laimdotas Junkaras vadītā Ugāles mākslas studijas darbu izstāde, notiks dažādi mazi teātra uzvedumi, kas nedaudz ieskicēs Rāpatu ciema sadzīvi. Izbaudot ugunskurā vārīto zupu, iepazīsimies un dalīsimies atmiņās. Bērni varēs darboties radošajā darbnīcā. Paredzēts filmu vakars, ko vadīs Laimdota Junkara, un  zaļumballe, kurā spēlēs un jautrību uzturēs Edgars Ziņģe. Uz saredzēšanos!

Ilze Mekša-Komisarova