U14 vecuma grupas vieglatlētu starti Talsos

2018-11-07, 09.34
Talsi sporta halle

2. novembrī  Talsu sporta hallē notika Talsu novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, kur piedalījās  2005.-2006. gadā dzimušie zēni un meitenes. Sacensībās startēja sporta skolu vieglatlēti no Kuldīgas, Kandavas, Rojas, Talsu, Saldus, Ventspils novada. Vieglatlēti sacentās 60 m, 60 m/b, tāllēkšanā, augstlēkšanā, lodes grūšanā un 600 m. Ventspils novada BJSS vieglatlētiem izdevās izcīnīt kopskaitā 8 medaļas.

1. vietu izcīnīja un zelta medaļas mājās pārveda Dzintars Grosbārdis – lodes grūšanā (rez.8,39 m), Armands Bakanauskis – 600 m (rez. 02:03,1), Jorens Lāže – 60 m/b (rez. 9,9 sek.). 2. vietu izcīnīja Ansis Miķelsons – lodes grūšanā (rez. 8,33 m). 3. vietu un bronzas medaļu izcīnīja Markuss Meiļuns – augstlēkšanā (rez. 1,40 m), Viesturs Gerke – 600 m (rez. 02:09,2), Ansis Miķelsons – 60 m (rez. 8,6 sek.), Nikola Kate Punka – 60 m (rez. 8,6 sek.).
   Sacensībās vēl piedalījās un godalgotas vietas neizcīnīja sekojošie Ventspils novada BJSS audzēkņi – Roberts Ļubeļskis, Almants Dalbiņš, Rūta Matisova, Karolīna Karla Matisone, Jurģis Bakanauskis, Samanta Osiņa, Jolanta Mazuro. Vieglatlētus sacensībām sagatavoja pieredzējušie Ventspils novada BJSS treneri – Arno Kiršeins, Dainis Lodiņš.