U12 grupas vieglatlētu starti Talsos

2018-03-27, 10.00
Talsu halle

23. martā, Talsu sporta hallē notika Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U12 vecuma grupai – 2007./ 2008. gadā dzimušiem zēniem un meitenēm, tās bija arī pēdējās ziemas sezonas sacensības telpās.  Jaunie vieglatlēti sacentās 5 vieglatlētikas disciplīnās – 60 m, 300 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā un pildbumbas mešanā. Sacensībās piedalījās arī Ventspils novada BJSS vieglatlēti, kuri mājās pārveda 2  medaļas.

Augsto 2. vietu un sudraba medaļu tāllēkšanā 42 dalībnieku konkurencē izcīnīja Edmunds Reinvalds (rez. 4,13 m). 3. vietu un bronzas medaļu augstlēkšanā izcīnīja Ardis Dalbiņs (rez. 1,15 m). Uzreiz aiz goda pjedestāla 4.vietu 300 m meitenēm izcīnīja Estere Stepe (rez. 00:59,54) un 5. vietu 300 m zēniem Armands Zāle (rez. 00:58,02).
   Starp labākajiem desmit vietas izcīnīja – Nikita Malisev 7. vieta 300 m (rez. 00:59,57), Kārlis Krists Šimpermanis starp 60 sprinteriem 8. vieta 60 m (rez. 9,20 sek.), Roberts Elsts 9. vieta 300 m (rez. 01:00,67).
Sacensībās vēl piedalījās Ieva Lindenblate, Kārlis Lagzdiņš, Deivids Rutkovskis. Audzēkņus sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri Arno Kiršteins, Reinis Ziemelis, Kaspars Gulbis.