Sporta skolas vieglatlētu starti Talsos

2018-01-25, 07.45
Talsu halle

19. janvārī, Talsu sporta hallē notika Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U16 vecuma grupai – 2003./ 2004. gadā dzimušiem zēniem un meitenēm. Jaunie vieglatlēti sacentās 6 vieglatlētikas disciplīnās – 60 m, 60 m/b, 600 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā un lodes grūšanā.

Sacensībās ar ļoti labiem rezultātiem piedalījās arī Ventspils novada BJSS vieglatlēti, kuri izcīnīja un mājās pārveda kopsummā 8 medaļas, kā arī, uzlabojot savus rezultātus, izcīnīja tiesības piedalīties Latvijas čempionātā U16 grupā.
Niks Lagzdiņš izcīnīja 3 medaļas, divas 2. vietas un sudraba medaļas – 60 m (rez. 8,13 sek.) un 60 m/b (rez. 9,81 sek.) un 3. vietu ar bronzas medaļu – augstlēkšanā (rez. 1,50 m). Pārslai Bogdanovai 2 godalgotas vietas – 2. vieta 60 m/b (rez. 9,56 sek.) un 3. vieta tāllēkšanā (rez. 4,82 m).
  Otrās vietas un sudraba medaļas izcīnīja arī Māris Ansbergs – 600 m (rez. 1:56,2), Jēkabs Priekulis – lodes grūšanā (rez. 13,09 m), Rūta Zāle – augstlēkšanā (rez. 1,35 m).
Labāko sešniekā vietas izcīnīja – Ralfs Reinis Kvecko – 4.vieta lodes grūšanā (rez. 10,02 m) un 60 m sprintā (rez. 8,25 sek.), Martins Niks Punka – 4. vieta augstlēkšanā (rez. 1,45 m), Nikola Mūrniece – 4. vieta augstlēkšanā (rez. 1,30 m), Linards Līgonis Skuja – 5. vieta augstlēkšanā (rez. 1,35 m) un 600 m (rez. 2:09,4), Jana Sula – 5.vieta augstlēkšanā (rez. 1,20 m), Alise Elza Skricka – 6. vieta 60 m/b (rez. 11,45 m), Marta Matisova – 6.vieta 60 m (rez. 8,42 sek.).
  Sacensībās piedalījās arī Vanesa Deina Zafarova, Luīze Daņiļeviča, Rēzija Blumfelde, Rūta Zāle. Vieglatlētus startiem sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri – Dainis Lodiņš, Kaspars Gulbis, Aivars Žeimunds, Arno Kiršteins.