“Popes kauss” strītbolā

“Popes kauss” strītbolā

2018-05-15, 06.30
DSC 0299

  12. maijā Popes pagasta atpūtas bāzē norisinājās “POPES KAUSS” 3×3 strītbolā. Sacensībās piedalījās 16 komandas no Ventspils,Ventspils novada, Talsiem, Rīgas!  Komandas tika sadalītas 4 grupās, kur katra komanda ar katru izspēlēja 1 apļa turnīru, pēc tam tiekoties izslēģšanas spēlēs!

   Izslēgšanas spēļu starplaikā norisinājās Mājai un Dārzam sodmetienu un 3 punktu metienu konkursi. Sodmetienu konkursā par uzvarētāju kļuva “Aiziet jūriņā” spēlētājs Uģis Smilgainis, kurš iemeta 8 metienus no 10! Par divkārtējo Popes čempionu 3 punku metienu konkursā kļuva “Agris ar Dūžiem” spēlētājs Jānis Zemels, kurš ar snaipera precizitāti no distances bumbu grozā raidīja 8 reizes no 10! Konkursa uzvarētāji savā īpašumā ieguva besk guļammaisus atpūtai pie dabas no mūsu atbalstītājiem Mājai un Dārzam!
Spēlē par 3. vietu tikās “Trap Gods” un “Tītāri” ar rezultātu 21:16 labāki izrādījās komandas “Trap Gods” spēlētāji: Niklāvs Vasiļišins, Oskars Gorbants, Kārlis Bērziņš. Komandā “Tītari” spēlēja: Toms Siņavskis, Kristaps Kivilanss, Mariss Gredzens, Roberts Rozenfelds.
Spēlē par 1. vietu tikās “Agri ar Dūžiem” un “Taverna”, komandas kuras līdz finālam nebija zaudējušas nevienu spēli apakšgrupās. Ar rezultātu 17:21 par “POPES KAUSS” 3×3 uzvarētājiem kļuva “Agris ar Dūžiem” spēlētāji: Agris Bileskalns, Jānis Zemels, Matīss Gredzens. 2.Vieta “Taverna”: Jurģis Ozols, Toms Ozols, Intars Jansons, Enrijs Velmunskis.
1.-6. Vietu ieguveji savā īpašumā ieguva balvas no mūsu atbalstītājiem: SIA “ARB Pope”, Mājai un Dārzam, Ventspils novada pašvaldības.
Paldies mūsu atbalstītājiem: Mājai un Dārzam, SIA “ARB Pope”, Ventspils novada pašvaldība, Biedrība “Popes Muiža”, Popes pagasta pārvalde!