BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā

2018-03-16, 06.50
IMG-20180310-WA0012

Aizejot skolēnu pavasara brīvlaikā 10. martā, Ventspils Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā notika Ventspils novada BJSS rīkotās atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U16 (2003./2004.g.dz.) un U14 (2005./2006.g.dz.) grupām. Vieglatlēti sacentās 7 disciplīnās – 60 m, 60 m/b, 300 m, 800 m, 1000 m, tāllēkšana, augstlēkšana, lodes grūšana, kurās pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem un 1. vietas kausu.

IMG-20180310-WA0002
  IMG-20180310-WA0004
  IMG-20180310-WA0005
  IMG-20180310-WA0006
  IMG-20180310-WA0007
  IMG-20180310-WA0009

Sacensībās piedalījās dalībnieki no Talsu, Kuldīgas, Saldus novada sporta skolām, Ventspils pilsētas, Liepājas, Tukuma, Dobeles sporta skola un Olaines VK. Kuplajā dalībnieku pulkā Ventspils novada BJSS vieglatlēti izcīnīja 8 godalgotas vietas.
   U14 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Gabriels Toms Kvecko 800 m (rez. 02:37,11), 3. vietas lodes grūšanā izcīnīja Kristaps Jaunbelzējs (rez. 7,07 m) un Daniēla Rjabova (rez. 10,90 m) un 60 m/b Jorens Lāže (rez. 10,94 sek.). Uzreiz aiz goda pjedestāla 4. vietā palika Kristers Reinfelds 60 m/b (rez. 11,28 sek.), Singa Rozentāle 60 m/b (rez. 11,08 sek.), Dāvis Mažrims augstlēkšanā (rez. 1,35 m), Jurģis Bakanauskis 800 m (rez. 02:56,69).
   U16 vecuma grupā 1. vietas izcīnīja – Sanijs Strauss 1000  m (rez. 03:13,11) un Roberts Mažrims augstlēkšanā (rez. 1,80 m), 3. vietas izcīnīja – Ivo Miķelsons augstlēkšanā (rez. 1,55 m), Klāvs Matīss Bogdanovs lodes grūšanā (rez. 12,28 m), Kaspars Plotnieks tāllēkšanā (rez. 5,04 m). Uzreiz aiz godalgām 4. vietā – Zane Hamstere 1000 m (rez. 03:47,94) un Krists Muižnieks augstlēkšanā (rez. 1,55 m).
   Labāko sešniekā U14 grupā vietas izcīnīja – Jorens Lāže 5. vieta tāllēkšanā (rez. 4,26 m), Samanta Osiņa 6. vieta 300 m (rez. 49,16 sek.), Nauris Alens Jaškovičs 5. vieta lodes grūšanā (rez. 6,72 m), Robijs Šteinbergs 6. vieta lodes grūšanā (rez. 5,78 m), Armands Bakanauskis 30 dalībnieku konkurencē 6. vieta 60 m (rez. 9,01 sek.), dalīto 6. vietu augstlēkšanā izcīnīja Laima Prūse un Singa Rozentāle (vienāds rez. 1,30 m). U 16 grupā starp labākiem sešiem ierindojās – Klāvs Matīss Zegners 5. vieta lodes grūšanā (rez. 10,90 m), Dāvis Strādnieks 6. vieta lodes grūšanā (rez. 10,36 m) un 300 m (rez. 47,04 sek.), Alens Vārpiņš 5. vieta tāllēkšanā (rez. 4,73 m), Kaspars Plotnieks 5. vieta 300 m (rez. 45,32 sek.), Roberts Mažrims 5. vieta 60m/b (rez. 9,77 sek.), Klāvs Matīss Bogdanovs 6. vieta 60 m/b (rez. 9,91 sek.), Rūta Zāle 6. vieta augstlēkšanā (rez. 1,35 m).
   Sacensībās piedalījās arī Ingars Čače, Leo Dubrovs, Krista Alis Ālīte, Linda Egle, Ralfs Reinis Kvecko, Jana Sula, Daniels Apše, Roberts Ļubeļskis, Kristaps Jaunbelzējs, Rūta Matisova, Nikola Kate Punka, Kristīne Tālija Sproģe, Devora Rjabova.
Vieglatlētus sacensībām sagatavoja  Arno Kiršteins, Agris Paipals, Aivars Čaklis, Aivars Žeimunds.