Vārvē jauns sporta un rotaļu laukums

Vārvē jauns sporta un rotaļu laukums

2014-09-12, 09.56

  Izmantojot Eiropas Zivsaimniecības fonda un Ventspils novada pašvaldības finansējumu, biedrība “Vāzūve” Vārves ciemā iekārtojusi bērnu rotaļu un sporta laukumu. Vietējā iniciatīvas grupa biedrības valdes locekļa Andra Vārpiņa vadībā izbūvēja strītbola laukumu un ierīkoja bērnu pilsētiņu, uzstādot arī šūpoles. Objekta atklāšanas pasākumā Andris Vārpiņš atcerējās, kā iesaistījies rakšanas darbos, lai pļavas vietā izveidotu strītbola laukumu, un pateicās visiem palīgiem, arī projekta izstrādātājai Dacei Limbergai, Vārves pagasta padomes priekšsēdētājai Gunitai Ansonei, Ventspils novada domes priekšsēdētājam Aivaram Muceniekam un biedrības “12 krasti” administratīvajai vadītājai Evitai Roģei.

 

IMG 6649
IMG 6603

  Pateicība tika veltīta arī Vārves jauniešiem, jo arī viņi iesaistījās praktiskajos darbos, un tas, kā norādīja “Vāzūves” pārstāvis Aivars Čaklis, ir divtik būtiski: “Tie, kas pielikuši savu roku, lai izdarītu labu darbu, noteikti nebūs tie, kas metīsies kaut ko plēst un lauzt, kā tas nereti notiek. Man prieks par tiem cilvēkiem, kas mūsu pagastā uzņēmušies iniciatīvu, lai izstrādātu projektus. Aicinu arī citus nebaidīties un uzņemties iniciatīvu. Ja mēs varējām, varēsiet arī jūs!”    
Biedrība “Vāzūve” dibināta 2013. gadā, tā apvieno Vārves pagasta iedzīvotājus, kuriem tuvs aktīvs un sportisks dzīvesveids. Organizācijas aktīvisti izvirzījuši mērķi piesaistīt finansējumu sporta un atpūtas bāzes kvalitatīvai uzlabošanai, radot apstākļus, lai sportot var visa ģimene, arī pensijas vecuma cilvēki. “Vāzūve” īstenojusi jau vairākus projektus, arī Ventspils novada pašvaldības atbalstīto “Mazo ģimeņu olimpiādi” un  pašvaldības un Eiropas Zivsaimniecības fonda finansēto projektu “Sporta un atpūtas bāzes pilnveidošana Vārves pagastā”, rekonstruējot un iekārtojot trenažieru un galda spēļu zāli Ventavā.