Tārgales pamatskolā pārbūvēta aktu zāle

2017-01-09, 07.44
IMG 3911

Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēmis ekspluatācijā būvobjektu “Tārgales pamatskolas aktu zāles pārbūve”. Remontu, kas sākās 5. augustā, pabeidza 5. decembrī. Pirmais pasākums atjaunotajā Tārgales pamatskolas aktu zālē notiks 20. janvārī, kad apsveikuma koncertā uzstāsies mācību iestādes audzēkņi un Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts. Pasākums sāksies plkst. 18.

IMG 3917
IMG 0992
IMG 0998
IMG 0987
IMG 3881
IMG 3905

Ventspils novada pašvaldība objekta pārbūvi finansēja, piešķirot  173 143,73 eiro, šim nolūkam izmantots  Valsts kases aizdevums. Būvdarbus veica SIA “Venttermo”. Tārgales pamatskolas aktu zālē atjaunota sienu, griestu un grīdas apdare, nojaukta skatuve un uzbūvēta jauna, kino rādīšanas telpu vietā ierīkots balkons, nomainītas durvis. Veikti arī  elektromontāžas, apkures un ventilācijas sistēmas montāžas darbi, ierīkoti vājstrāvas tīkli. Zālē uzstādītas romiešu žalūzijas, iegādāts projektors un projektora ekrāns ar tālvadības pulti, skatuvei ir auduma aizkari ar elektrisku atvēršanas un aizvēršanas mehānismu, zālē novietoti 200 jauni skatītāju krēsli, nopirkti arī ugunsdzēšamie aparāti.
   Pamatskolas direktore Ilze Judzika atgādina, ka Tārgalē nav  kultūras nama, tādēļ mācību iestāde pilda ne tikai skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, bet arī kultūras nama funkcijas: “Šeit notiek Mūzikas skolas, Bērnu un jauniešu sporta skolas nodarbības un Bērnu un jauniešu centra dalībnieku tikšanās. Tādēļ jo vairāk esam gandarīti, ka pašvaldība atrada līdzekļus   skolas aktu zāles pārbūvei, jo tā nebija remontēta kopš ēkas uzcelšanas, tātad 30 gadus. Mums bija nepieciešama plašāka skatuve. Skolā darbojas tautas deju kolektīvs “Dore”, mūsdienu deju grupas, teātra pulciņš, bet līdz šim skolēni uzstājās zālē, jo skatuve tam bija pārāk maza un šaura. Tagad esam ieguvuši plašu skatuvi. Skaņas kvalitāti uzlabo apdarē izmantotie akustiskie paneļi. Lai saglabātu skatītāju vietu skaitu, izbūvēts balkons. Zāle kļuvusi moderna, gaiša un mājīga.”

IMG 3868
IMG 3878