Pārtraukti Lielās ielas rekonstrukcijas darbi Piltenē

2015-02-27, 09.48
ERAF 2 Novada gerb.2 ES 2
          IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

Projekts „Ceļu un ielu infrastruktūras sakārtošana un rekonstrukcija uzņēmējdarbības attīstībai Ventspils novada Piltenē” (Vienošanās  Nr.3DP/3.6.2.1.0/13/IPIA/VRAA/008/021).

2015.gada janvāra mēnesī Piltenes Lielās ielas rekonstrukcijas  darbi apstājās, jo klimatiskie apstākļi neļāva tos veikt. Mainoties laika apstākļiem, tiks turpināti brauktuves seguma izbūves darbi, uzstādītas satiksmes organizācijas zīmes, atjaunotas caurtekas, izbūvēti vājstrāvas tīkli. Objektu plānots nodot ekspluatācijā aprīļa mēnesī. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda, Latvijas valsts budžeta un Ventspils novada pašvaldības finansējumu. IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

Kontaktinformācija:
Ginta Roderte, Attīstības nodaļas vadītāja
Ventspils novada pašvaldība
tālr. 27870866; [email protected].