KOMISIJAS

Administratīvā komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Alfrēds Paulāns

  • Sandra Jurcika
  • Airisa Tropiņa
  • Andris Zvingulis
  • Normunds Māls

Komisijas sekretāre – Airisa Tropiņa, tālr. 29295376; e-pasts: [email protected]

Iepirkuma komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Māris Dadzis

  • Andris Šlangens
  • Ginta Roderte
  • Alfrēds Paulāns
  • Mārtiņš Birzenbergs
  • Juris Krilovskis
  • Mārtiņš Stūris

Komisijas sekretāre – Guna Punkstiņa, tālr. 63629492, 20010652; e-pasts:  [email protected]

Pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas un mantas atsavināšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Aivars Mucenieks

  • Gatis Landmanis
  • Sarmīte Bārzdaine
  •  Gita Horste
  • Dainis Veidemanis
  • Andris Stepanovičs

Komisijas sekretāre – Gita Horste, tālr. 63629418, 25749170; e-pasts: [email protected]

Tehniskā komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Andris Šlangens
  • Edgars Grieze
  • Mārtiņš Birzenbergs
  • Juris Bērziņš
  • Mārtiņš Libkovskis
  • Aivars Mincenbergs
  • Rolands Cukurs

Komisijas sekretārs – , tālr. , e-pasts:

Dzīvokļu komisija

Komisijas priekšsēdētājs Juris Krilovskis

  • Andris Stepanovičs
  • Aigars Kress
  • Lita Rollande
  • Evita Slaņķe
  • Ivs Igors Pēcis
  • Inta Rudbaha

Komisijas sekretāre – Evita Slaņķe, tālr. 63629465, 29347755; e-pasts: [email protected]

Projektu, investīciju un būvniecības komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Māris Dadzis

  • Iveta Straume
  • Gatis Landmanis
  • Gita Horste
  • Digna Gerule
  • Andris Šlangens

Komisijas sekretāre – Iveta Straume, tālr. 36329459, 26678959; e-pasts:  [email protected]

Debitoru parādu izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Juris Krilovskis

  • Aldis Āķis
  • Lita Rollande
  • Alda Siliņa
  • Gatis Landmanis
  • Eva Štromberga

Sporta komisija

Komisijas priekšsēdētāja: Jolanta Ziemele

  • Dainis Lodiņš
  • Aigars Matisons
  • Aivars Čaklis
  • Arvis Anderšmits
  • Arno Kiršteins
  • Edīte Kaufmane

Komisijas sekretāre – Edīte Kaufmane, e-pasts: [email protected]

Administratīvo aktu strīdu komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Juris Krilovskis

  • Gatis Landmanis
  • Ilona Stradiņa
  • Alfrēds Paulāns
  • Normunds Māls

Komisijas sekretārs – Alfrēds Paulāns, tālr. 26643261; e-pasts: [email protected]

Vides un uzņēmējdarbības attīstības komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Māris Dadzis

  • Agris Āboliņš
  • Mārcis Laksbergs
  • Jānis Strausmanis
  • Daiga Cekule
  • Ivita Meinarde

Komisijas sekretāre – Ivita Meinarde, tālr. 22029846; e-pasts: [email protected]

Licencēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Māris Dadzis

  • Gatis Landmanis
  • Andris Stepanovičs
  • Ivita Meinarde
  • Dainis Veidemanis
  • Gendrihs Šķesters

Komisijas sekretāre – Ivita Meinarde, tālr. 22029846; e-pasts: [email protected]

Izglītības komisija

Komisijas priekšsēdētāja: Aina Klimoviča

  • Nellija Sileviča
  • Dace Vašuka
  • Kristīne Karņicka
  • Ilze Judzika
  • Inita Griķe
  • Olita Doniņa

Komisijas sekretāre – Nellija Sileviča, tālr. 63630245, 29458014; e-pasts: [email protected]

Bērnu un jaunatnes lietu komisija

Komisijas priekšsēdētāja: Jolanta Ziemele

  • Gunta Pēterhofa
  • Skaidrīte Diebele
  • Sibilla Veģe
  • Ligita Kalniņa
  • Zane Kalniņa

Komisijas sekretāre – Skaidrīte Diebele, tālr. 63629462, 22002755; e-pasts: [email protected]

Interešu izglītības programmu izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Guntis Mačtams

  • Nellija Sileviča
  • Tamāra Kuciņa
  • Aina Klimoviča
  • Ilze Ramane

Komisijas sekretāre – Tamāra Kuciņa, tālr. 63629462, 20234883; e-pasts: [email protected]

Apbalvošanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Aivars Mucenieks

  • Dainis Valdmanis
  • Evija Ozoliņa
  • Guntis Mačtams
  • Ilona Stradiņa

Komisijas sekretāre – Evija Ozoliņa, tālr. 63629460, 27814286; e-pasts: [email protected]

Nekustamo īpašumu iznomāšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Guntis Mačtams

  • Gatis Landmanis
  • Taiga Dadze
  • Alfrēds Paulāns
  • Ausma Zeidmane
  • Lita Rollande

Komisijas sekretāre – Ausma Zeidmane, tālr. 636291154, 29115691; e-pasts: [email protected]

Vēlēšanu komisija

Komisijas priekšsēdētāja: Iveta Straume

  • Lita Rollande
  • Guna Punkstiņa
  • Valdis Šmēliņš
  • Evija Ozoliņa
  • Ilona Stradiņa
  • Raitis Rudbahs

Komisijas sekretāre – Lita Rollande, tālr. 63629455, 26180529; e-pasts: [email protected]

Medību koordinācijas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Mārcis Laksbergs

  • Lauris Ķemlers
  • Guntis Millers
  • Andris Grāmatiņš
  • Arta Kantiņa
  • Agris Āboliņš

Komisijas sekretāre – Ivita Meinarde, tālr. 22029846; e-pasts: [email protected]

NOLIKUMS

PROTOKOLI

Darījumu ar lauksaimniecības zemi izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Guntis Mačtams

  • Lita Rollande
  • Ināra Stebera
  • Eva Štromberga
  • Gatis Landmanis
  • Taiga Dadze

Komisijas sekretāre – Taiga Dadze, tālr. 63629418, 26499010, e-pasts: [email protected]

Ilgtermiņa ieguldījumu un krājumu  novērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Līga Ostrovska
  • Gatis Landmanis
  • Andris Šlangens
  • Alda Siliņa
  • Normunds Māls
  • Aldis Āķis

Bērnu lietu sadarbības grupa

Komisijas priekšsēdētāja: Liene Jeļinska

  • Aina Klimoviča
  • Ina Barbāne
  • Sandra Jurcika
  • Airisa Tropiņa

Komisijas sekretāre – Airisa Tropiņa, tālr. 29295376; e-pasts: [email protected]

NOLIKUMS