KOMISIJAS

Administratīvā komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Alfrēds Paulāns
  • Sandra Jurcika
  • Airisa Tropiņa
  • Andris Zvingulis
  • Normunds Māls

Komisijas sekretāre – Airisa Tropiņa, tālr. 29295376; e-pasts: [email protected]

Iepirkuma komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Andis Zariņš
  • Alfrēds Paulāns
  • Andris Šlangens
  • Kristīne Strika
  • Juris Krilovskis
  • Mārtiņš Stūris
  • Raivis Millers

Komisijas sekretāre – Guna Punkstiņa, tālr. 20010652; e-pasts:  [email protected]

Pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas un mantas atsavināšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Aivars Mucenieks
  • Andris Vārpiņš
  • Gatis Landmanis
  •  Gita Horste
  • Andris Stepanovičs
  • Arvis Anderšmits

Komisijas sekretāre – Gita Horste, tālr. 63629418, 25749170; e-pasts: [email protected]

Tehniskā komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Klāvs Felšs

  • Andris Šlangens, priekšsēdētāja vietnieks
  • Kristīne Strika
  • Aigars Kress
  • Aivars Mincenbergs
  • Rolands Cukurs
  • Raitis Krūmiņš

Komisijas sekretārs – Kristīne Strika, tālr. 25633900, e-pasts: [email protected]

Dzīvokļu komisija

Komisijas priekšsēdētājs

  • Juris Krilovskis
  • Andris Stepanovičs
  • Aigars Kress
  • Lita Rollande
  • Evita Slaņķe
  • Edgars Kalniņš
  • Inta Rudbaha

Komisijas sekretāre – Evita Slaņķe, tālr. 63629465, 29347755; e-pasts: [email protected]

Projektu, investīciju un būvniecības komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Andis Zariņš
  • Iveta Straume
  • Gatis Landmanis
  • Gita Horste
  • Digna Gerule
  • Andris Šlangens

Komisijas sekretāre – Iveta Straume, tālr. 36329459, 26678959; e-pasts:  [email protected]

Debitoru parādu izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Juris Krilovskis
  • Aldis Āķis
  • Lita Rollande
  • Alda Siliņa
  • Eva Štromberga
  • Ilze Čakle

Sporta komisija

Komisijas priekšsēdētāja:

  • Jolanta Ziemele
  • Aigars Matisons
  • Kaspars Gulbis
  • Aivars Čaklis
  • Arvis Anderšmits
  • Agris Bileskalns
  • Edīte Kaufmane

Komisijas sekretāre – Edīte Kaufmane, e-pasts: [email protected]

Administratīvo aktu strīdu komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Juris Krilovskis
  • Gatis Landmanis
  • Kristīne Ņikoļenko
  • Normunds Māls
  • Agris Rozentāls

Komisijas sekretārs – , tālr. ; e-pasts:

Vides un uzņēmējdarbības attīstības komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Mārcis Laksbergs

  • Daiga Cekule, priekšsēdētāja vietniece
  • Agris Āboliņš
  • Ilze Čakle
  • Jānis Ķiris
  • Ivita Meinarde

Komisijas sekretāre – Ivita Meinarde, tālr. 22029846; e-pasts: [email protected]

Licencēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Andis Zariņš

  • Andris Stepanovičs, piekšsēdētāja vietnieks
  • Agris Bileskalns
  • Gatis Landmanis
  • Ivita Meinarde
  • Gendrihs Šķesters
  • Elvijs Ziemelis

Komisijas sekretāre – Ivita Meinarde, tālr. 22029846; e-pasts: [email protected]

Bērnu un jaunatnes lietu komisija

Komisijas priekšsēdētāja:

  • Sibilla Veģe
  • Ligita Kalniņa
  • Skaidrīte Diebele
  • Ineta Vekmane
  • Zanda Blumfelde
  • Evita Kubinska

Komisijas sekretāre – Skaidrīte Diebele, tālr. 22002755; e-pasts: [email protected]

Interešu izglītības programmu izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Guntis Mačtams
  • Nellija Sileviča
  • Tamāra Kuciņa
  • Aina Klimoviča
  • Ilze Ramane

Komisijas sekretāre – Tamāra Kuciņa, tālr. 20234883; e-pasts: [email protected]

Apbalvošanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Aivars Mucenieks
  • Andis Zariņš
  • Guntis Mačtams
  • Evija Ozoliņa
  • Ilona Stradiņa

Komisijas sekretāre – Evija Ozoliņa, tālr. 63629460, 27814286; e-pasts: [email protected]

Nekustamo īpašumu iznomāšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Guntis Mačtams
  • Gatis Landmanis
  • Taiga Dadze
  • Alfrēds Paulāns
  • Ausma Zeidmane
  • Lita Rollande

Komisijas sekretāre – Ausma Zeidmane, tālr. 29115691; e-pasts: [email protected]

Vēlēšanu komisija

Komisijas priekšsēdētāja: 

Komisijas sekretāre -, tālr. ; e-pasts:

Medību koordinācijas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Mārcis Laksbergs

  • Guntis Millers, komisijas priekšsēdētāja vietnieks
  • Lauris Ķemlers
  • Andris Grāmatiņš
  • Arta Kantiņa
  • Agris Āboliņš

Komisijas sekretāre – Ivita Meinarde, tālr. 22029846; e-pasts: [email protected]

NOLIKUMS

PROTOKOLI

Darījumu ar lauksaimniecības zemi izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Guntis Mačtams
  • Gatis Landmanis
  • Lita Rollande
  • Irita Āpse
  • Eva Štromberga
  • Taiga Dadze

Komisijas sekretāre – Taiga Dadze, tālr. 63629418, 26499010, e-pasts: [email protected]

Ilgtermiņa ieguldījumu un krājumu  novērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs:

  • Aldis Āķis
  • Līga Ostrovska
  • Alda Siliņa
  • Gatis Landmanis
  • Andris Šlangens
  • Normunds Māls

Bērnu lietu sadarbības grupa

Komisijas priekšsēdētāja:

  • Sandra Citoviča
  • Aina Klimoviča
  • Ina Barbāne
  • Sandra Jurcika
  • Airisa Tropiņa

Komisijas sekretāre – Airisa Tropiņa, tālr. 29295376; e-pasts: [email protected]

NOLIKUMS

Pedagoģiski medicīniskā komisija

Komisijas priekšsēdētāja:

  • Tamāra Kuciņa
  • Inta Pāvelsone
  • Irēna Ķude
  • Agita Lauska
  • Mārīte Gūthofa
    Komisijas sekretāre – Tamāra Kuciņa, tālr. 20234883; e-pasts: [email protected]
    NOLIKUMS

Deinstitucionalizācijas vadības darba grupa

Komisijas priekšsēdētājs: Guntis Mačtams

  • Ginta Roderte
  • Inta Rudbaha
  • Sandra Citoviča
  • Arvis Anderšmits

Civilās aizsardzības komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Aivars Mucenieks

  • Artūrs Pupšis
  • Juris Krilovskis
  • Jānis Lakševics
  • Ingūna Pļaviņa
  • Ansis Zanders
  • Jeļena Mundeciema
  • Ivars Koloda
  • Uldis Frīdenbergs
  • Valdis Ārnests
  • Rolands Agofonovs
  • Voldemārs Akmentiņš

Komisijas sekretārs – Voldemārs Akmentiņš, tālr. 26174792; e-pasts: [email protected]