DEPUTĀTI
Aivars Mucenieks (1964), Užavas pagasts
Pamatdarbs – Ventspils novada dome (domes priekšsēdētājs)
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Zemnieku savienība”
Tālr. 26424394
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
14.00–18.00 pirmdienās Ventspils novada domē, Skolas ielā 4, Ventspilī
08.00–12.00 piektdienās Ventspils novada domē, Skolas ielā 4, Ventspilī
Guntis Mačtams (1967), Ugāles pagasts
Pamatdarbs – Ugāles vidusskola, Ventspils novada dome (domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks)
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Zemnieku savienība”
Tālr. 29521719
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
08.00–12.00 piektdienās Ventspils novada domē, Skolas ielā 4, Ventspilī
09.00–10.00 (mēneša pirmā trešdiena) Ugāles pagasta pārvaldē
Andis Zariņš (1988), Vārves pagasts
Pamatdarbs – Ventspils novada dome (domes priekšsēdētāja vietnieks)
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – NA “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Tālr. 26016408
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
17.00–18.00 pirmdienās Ventspils novada domē, Skolas ielā 4, Ventspilī
Andris Vārpiņš (1983), Vārves pagasts
Pamatdarbs – SIA “Miesnieks” (realizācijas daļas vadītājs)
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – NA “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Komitejas
Tālr. 26359502
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
18.00–19.00 (mēneša pēdējā otrdienā) PII “Zīļuks”, Vārvē
18.00–19.00 (mēneša pēdējā ceturtdienā) “Zūras 7”, Zūrās
19.00–20.00 (mēneša pēdējā ceturtdienā) Vārves pagasta pārvaldē, Ventavā
Aigars Matisons (1971), Piltenes pilsēta
Pamatdarbs – Piltenes stadiona pārvaldnieks
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Zemnieku savienība”
Tālr. 29217674
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
10.00–12.00 (mēneša pirmajā piektdienā) Piltene pilsētas pārvaldē (iepriekšēja pieteikšanās pie pilsētas pārvaldes sekretāres)
Ilze Judzika (1973), Tārgales pagasts
Pamatdarbs – Tārgales pamatskola (direktore)
Komitejas
Ievēlēta no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Zemnieku savienība”
Tālr. 25411196
E-pasts: ilze.[email protected]
Pieņemšanas laiks:
17.00–18.00 (mēneša pirmajā otrdienā) Tārgales pamatskolā, 215. kabinetā
Ilva Cērpa (1970), Ugāles pagasts
Pamatdarbs – Ģimenes ārsta prakse
Komitejas
Ievēlēta no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Zemnieku savienība”
Tālr. 26555090
E-pasts: ilva.[email protected]
Pieņemšanas laiks:
14.00–16.00 (mēneša pirmajā pirmdienā) I. Cērpas ģimenes ārsta praksē, “Mežrūpniekos”, Ugāles pagastā
Agris Bileskalns (1983), Popes pagasts
Pamatdarbs – SIA “Gemini Investments” (lietvedis)
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Zemnieku savienība”
Tālr. 29647748
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
15.00–16.30 (mēneša pirmajā pirmdienā) Popes pagasta pārvaldē (iepriekšēja pieteikšanās pie pagasta pārvaldes lietvedes)
Gaidis Bože (1958), Tārgales pagasts
Pamatdarbs – SIA “Latta” (darba vadītājs)
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – NA “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Tālr. 29171503
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
16.00–18.00 (mēneša otrajā pirmdienā) Zlēku pagasta pārvaldē
16.00–18.00 (mēneša pēdējā pirmdienā) Ziru pagasta pārvaldē
(iepriekšēja pieteikšanās pie pagastu pārvalžu lietvedēm)
Raitis Krūmiņš (1980), Vārves pagasts
Pamatdarbs – ZS “Oši” (īpašnieks)
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – NA “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Tālr. 26460990
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
16.00–18.00 (mēneša pēdējā pirmdienā) Vārves pagasta pārvaldē (iepriekšēja pieteikšanās pie pagasta pārvaldes sekretāres)
Dace Vašuka (1979), Popes pagasts
Pamatdarbs – biedrības “SIETS” (valdes priekšsēdētāja)
Komitejas
Ievēlēta no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Reģionu Apvienība”
Tālr. 20274030
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
10.00–12.00 (mēneša pēdējā otrdienā) Popes pagasta pārvaldē
13.00–14.00 (mēneša pēdējā otrdienā) Ugāles pagasta pārvaldē
(iepriekšēja pieteikšanās pie pagasta pārvalžu lietvedēm)
Māris Dadzis (1963), Jūrkalnes pagasts
Pamatdarbs – Ventspils novada dome (deputāts)
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Reģionu Apvienība”
Tālr. 29126481
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
14.00–17.00 (mēneša pirmajā pirmdienā) Jūrkalnes pagasta pārvaldē (iepriekšēja pieteikšanās pie pagasta pārvaldes lietvedes)
Ints Apsītis (1977), Puzes pagasts
Pamatdarbs – ZS “Ieriņi” (īpašnieks, vadītājs)
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Reģionu Apvienība”
Tālr. 29272440
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
15.00–16.00 (mēneša pirmajā otrdienā) Puzes pagasta pārvaldē (iepriekšēja pieteikšanās pie pārvaldes lietvedes)
Gatis Gāga (1975), Ugāles pagasts
Pamatdarbs – IK “Mežloki”
Komitejas
Ievēlēts no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Reģionu Apvienība”
Tālr. 29147495
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
15.00–16.00 (pašvaldības domes sēdes dienā) Ugāles pagasta pārvaldē (iepriekšēja pieteikšanās pie pagasta pārvaldes lietvedes)
Elita Kuģeniece (1968), Ances pagasts
Pamatdarbs – Popes pamatskola (direktore)
Komitejas
Ievēlēta no deputātu kandidātu saraksta – “Latvijas Reģionu Apvienība”
Tālr. 26124913
E-pasts: [email protected]
Pieņemšanas laiks:
15.00–16.00 (mēneša pirmajā pirmdienā) Popes pamatskolā