Zināmi veiksmīgākie uzņēmēji novadā

2021-01-25, 17.35

Janvāra sākumā pašvaldība aicināja iedzīvotājus balsot par novada uzņēmumu pieteikšanu konkursam “Latvijas labākais tirgotājs 2020”, kas tiek organizēts pēc “Latvijas Tirgotāju asociācija” un “Latvijas pašvaldību savienība” iniciatīvas. Aptauja ir noslēgusies – esam saņēmuši 157 iedzīvotāju balsis par, viņuprāt, veiksmīgākajiem uzņēmējiem Ventspils novadā 2020. gadā.

Viedokļi bija ļoti dažādi, ir uzteikti daudzi mūsu novada uzņēmēji, tomēr kā galvenos nominantus, kurus izvirzījām vērtēšanai Latvijas mērogā, varam izcelt šos:
1) kategorijā “Labākais tirdzniecības uzņēmums” visvairāk balsu ir ieguvis SIA “Miesnieks” Vārves pagastā;
2) kategorijā “Labākais sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums” uzvarētājs ir “Pasiekstes vējdzirnavas” Vārves pagastā;
3) labākais tūrisma pakalpojumu sniedzējs ir SIA “Daba Laba” Ances pagastā;
4) labākais pakalpojumu sniedzējs – SIA “Venta 1” Tārgales pagastā.

Apsveicam uzņēmējus un vēlam veiksmi Latvijas mēroga konkursā!