“Vilkam tāda dvēselīt”

“Vilkam tāda dvēselīt”

2019-02-28, 10.06

Februārī Užavas pamatskolas skolēni sēdās autobusā, lai dotos uz Liepāju. Pirms došanās uz koncertzāli neliela ekskursija pa pilsētu. Visi kopā devāmies uz pludmali. Pa ceļam apskatījām ielās izvietotos mākslas objektus un izmantojām iespēju kopā nofotografēties.

Pēc jaukās pastaigas devāmies uz Liepājas koncertzāli, lai noskatītos koncertuzvedumu “Vilkam tāda dvēselīt”. Koncerts bija aizraujošs. Mums patika vizuālais noformējums, jaukie tērpi. Ļoti patika mūzika un interesantie tērpi. Patīkams pārsteigums bija tas, ka šo koncertu kopīgi veidojuši bērnu vokālās grupas no visas Latvijas, tais skaitā arī no Ventspils. Interesantas bija iestudētās dejas. Ļoti patika galvenie solisti un viņu drosme uzstāties. Bijām tā aizrāvušies, ka koncertam beidzoties nemaz negribējās iet no zāles laukā, bet gan skatīties vēl un vēl.
Prieks par to, ka mums projekta “Skolas soma” ietvaros bija iespēja apmeklēt šo pasākumu. Mēs labprāt brauktu vēl uz šādu pasākumu.

Užavas pamatskolas 8. un 9. klases skolēnu grupa