Vieglatlētu starti Ogrē, Saldū un Ventspilī

Vieglatlētu starti Ogrē, Saldū un Ventspilī

2019-06-04, 08.50

Rīgas atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā
Ogrē maijā notika šosezon pirmās plašākās sacensības U18 vecuma grupas jauniešiem vieglatlētikā – Rīgas atklātais čempionāts.
Teicami startēja Ventspils novada BJSS vieglatlēti. Pie divām medaļām tika Jēkabs Priekulis – 1.vieta lodes grūšanā (rez. 13,27 m) un 3. vieta diska mešanā (rez. 33.67 m). Uz goda pjedestāla kopā kāpa Sanijs Strauss, kurš izcīnīja 2. vietu (rez. 6:56,08), un Māris Ansbergs, kas ieguva 3. vietu (rez. 7:04,38) 2000 m/kav. skrējienā.
Labāko sešniekā iekļuva Zane Bērziņa – 5 .vieta 100 m/b, Linards Līgonis Skuja – 6. vieta diska mešānā., Sindija Kristija Runģe – 6. vieta šķēpa mešanā, Matīss Vieturs Grieze – 6. vieta 2000 m/kav. Sacensībās startēja arī Kristers Žūriņš, Tija Freimane un Ieva Priekule. Visi rezultāti pieejami Vieglatlētikas savienības mājaslapā.
Paldies treneriem Dainim Lodiņam, Arno Kiršteinam un Kasparam Gulbim par audzēkņu sagatavošanu sacensībām.

Atklātās sacensības vieglatlētikā B un C grupai
Ventspils stadionā startēja jaunie vieglatlēti divās vecuma grupās no Kuldīgas, Liepājas, Rojas, Jūrmalas, Jelgavas, Tukuma, Ventspils sporta skolas “Spars” un Ventspils novada BJSS. Jāapsveic mūsu BJSS audzēkņi, kas kopā izcīnīja 13 medaļas!
C grupā 1. vietu un zelta medaļu ieguva Nikola Kate Punka 300 m (rez. 45,86 sek.), 2. vietu izcīnīja Armands Zāle 800 m (rez. 2:39,13).
B grupā 1. vietā ierindojās Kaspars Plotnieks tāllēkšanā (rez. 5,58 m), Laima Prūse 800 m (rez. 2:49,09), Gabriels Toms Kvecko 800 m (rez. 2:21,31), Krists Muižnieks augstlēkšanā (rez. 1,53 m), 2. vietu ieguva Karīna Bernāne 800 m (rez. 2:57,50), Pārsla Bogdanova tāllēkšanā (rez. 5,24 m) un Alens Vārpiņš augstlēkšanā (rez. 1,45 m).
3. vietu un bronzas medaļas izcīnīja Klāvs Bogdanovs (rez. 4,76 m), Pārsla Bogdanova 100 m (rez. 13,36 sek.), Kristaps Mihelsons 100 m (rez. 12,61 sek.), Zane Hamstere 800 m (rez. 3:03,50).
Sacensībās startēja arī Markuss Meiļuns, Roberts Ļubeļskis, Nauris Alens Jaškovičs, Nellija Rungevica, Karolīna Karla Matisone, Estere Stepe, Singa Rozentāle, Samanta Osiņa, Kristaps Jaunbelzējs, Aleksis Ūdris, Terēza Anna Žagare, Dita Siliņa.
Vieglatlētus sacensībām sagatavoja novada treneri Arno Kiršteins, Aivars Čaklis, Kaspars Gulbis, Agris Paipals un Reinis Ziemelis.
“Sportland kausa” II posms
Saldū notika “Sportland kausa” II posms U16 un U18 grupai. Pie visa kaluma medaļām tika Ventspils novada BJSS audzēkņi.
Ar zelta medaļu un 1. vietu jāapsveic Klāvs Bogdanovs lodes grūšanā (rez. 12,43 m), 2. vietu un sudraba medaļu izcīnīja Pārsla Bogadanova 100 m/b (rez. 16,18 sek.), 3. vietu ieguva Kaspars Plotnieks tāllēkšanā (rez. 5,59 m) un Dāvis Strādnieks lodes grūšanā (rez. 10,13 m).
Uzreiz aiz goda pjedestāla 4. vietā ierindojās Kristaps Fiļipjonoks 400 m (rez. 54,8 sek.), labāko sešniekā iekļuva Kristaps Mihelsons – 5. vieta lodes grūšanā, Alens Vārpiņš – 6. vieta lodes grūšanā, Māris Ansbergs – 6. vieta 800 m.
Sacensības startēja arī Marta Matisova, Samanta Osiņa, Singa Rozentāle, Annija Lāsma Apermane, Mareks Harlamovs, Gabriels Toms Kvecko, Ričards Rumps, Mārcis Grauds, Uģis Standzenieks, Lauma Ližbovska, Sanijs Strauss, Matīss Viesturs Grieze, Ivo Lībis, Rēzija Blumfelde, Krists Muižnieks, Laima Prūse, Aksels Prols, Daniēla Rjabova, Betija Līva Žarska.
Paldies treneriem Aivaram Čaklim, Agrim Paipalam un Arno Kiršteinam par audzēkņu sagatavošanu un atbalstu sacensībās.
Visi rezultāti pieejami Vieglatlētikas savienības mājaslapā.