Var mācīties attālināti, izmantojot NVA e-apmācību

Var mācīties attālināti, izmantojot NVA e-apmācību

2019-07-26, 11.53

ESF projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros ir izstrādāti un klientiem nodrošināti divi e-apmācības moduļi:
• Latvijas iedzīvotāju finanšu pratības veicināšanai e-apmācības modulis par finanšu pratību “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība”. E-apmācības materiāla apguve veicinās izpratni un atbildību par ģimenes budžeta veidošanu un personisko finanšu pārvaldīšanu, nodokļu nozīmi un to ietekmi uz sociālo garantiju saņemšanas iespējām. NVA elektroniskās apmācības modulis “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība” ietver četras sadaļas: “Nauda un darījumi”, “Privāto finanšu plānošana”, “Finanšu un ekonomiskā vide. Nodokļi”, “Valsts un sociālais budžets, sociālās apdrošināšanas sistēmas darbība valstī”. Mācību saturā iekļauts gan teorētiskais skaidrojums, gan audio un video materiāli, gan dialoga simulācijas, gan pašpārbaudes iespējas.
• arī e – apmācības modulis “Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai” sastāv no 4 daļām un saistošā veidā, ietverot audio un video materiālus, iepazīstinās visus interesentus ar motivācijas vēstules sagatavošanas pamatprincipiem, sākot jau ar formatēšanu un beidzot ar darba interviju dialogsimulācijām.
Abi e-apmācības moduļi ir pieejami vietnē: http://e-apmaciba.nva.gov.lv autorizējoties ar portāla Latvija.lv starpniecību.