Vakance vecākā grāmatveža amatam

2019-11-27, 16.30

Ventspils novada pašvaldība (reģ. Nr. 90000052035) aicina pieteikties vecākā grāmatveža vakancei (uz nenoteiktu laiku). Motivētu pieteikumu, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un kvalifikāciju apliecinošu izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesūtīt līdz 2019. gada 12. decembra plkst. 15.00 uz e-pastu: [email protected]. Tālr. uzziņām 27831212.

Prasības pretendentiem:
• vidējā vai augstākā profesionālā izglītība un profesijai atbilstoša kvalifikācija;
• iepriekšējā darba pieredze grāmatveža amatā ne mazāk kā 2 gadi;
• labas zināšanas grāmatvedības normatīvajos aktos un to piemērošanā;
• teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office un grāmatvedības programmas)
• valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
• augsta atbildība un precizitāte;
• labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
• darba pieredze valsts vai pašvaldību institūcijās un pieredze darbā ar grāmatvedības programmu HORIZON tiks uzskatīta par priekšrocību.

Galvenie darba pienākumi:
• materiālo vērtību un finanšu līdzekļu, saimniecisko darījumu grāmatvedības uzskaite;
• dokumentu apstrāde grāmatvedības sistēmā Horizon amata kompetences ietvaros;
• darbs ar debitoriem, rēķinu kontrole;
• pārskatu sagatavošana Valsts Kases sistēmā amata kompetences ietvaros;
• bankas dokumentu apstrāde uzskaites sistēmās.

Piedāvājam:
• profesionālās pilnveides un apmācību iespējas;
• normālais nedēļas darba laiks;
• mēnešalga 1070.00 EUR (pirms nodokļu nomaksa).

! Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.
Pamatojoties uz Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmo daļu, Ventspils novada pašvaldība informē, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai
nodrošinātu šīs atlases norisi;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils novada pašvaldība, kontaktinformācija: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601, e-pasts: [email protected], tālr. 63629450.
Papildu informāciju par personas datu apstrādi var iegūt Ventspils novada pašvaldības mājaslapā www.ventspilsnovads.lv, klātienē Ventspils novada pašvaldības Personāla nodaļā, adrese: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601, vai rakstot uz e-pastu: [email protected]