Užavā atklāta katlumāja

2018-09-28, 06.01

Ventspils novada pašvaldības uzņēmums “VNK serviss” Užavā īstenojis siltumapgādes projektu, uzceļot pagastā katlumāju, izbūvējot jaunas siltumtrases un ierīkojot daudzīvokļu ēku iekšējo siltumapgādes sistēmu, šo darbu īstenošanai izmantojot 1 243 628,10 eiro.

IMG 5516
IMG 5515
IMG 5510
IMG 5540
IMG 5533
IMG 5549
IMG 5557

Katlumājai ir pieslēgtas ne tikai sešas daudzdzīvokļu mājas, bet arī Užavas pamatskola, tautas nams un pagasta pārvaldes ēka. Kā kurināmais tiks izmantota šķelda, katlumājā ir divi apkures katli, viena jauda ir 300, otra – 700 MWh, to paredzēts darbinās ziemā.
Užavniekiem tagad būs pieejams arī siltais ūdens, turklāt trīs daudzdzīvokļu mājās, kurās ir pašvaldības īres dzīvokļi, dzīvokļu iemītnieki paši varēs noteikt, kad pieslēgties apkurei, regulējot arī temperatūru. Katra dzīvokļa siltuma skaitītājs ļaus noteikt, cik jāmaksā par patērēto siltumenerģiju.
Objekta atklāšanā “VNK serviss” valdes priekšsēdētājs Juris Bērziņš pateicās visiem, kas palīdzēja īstenot projektu, tostarp būvniekiem un pašvaldības deputātiem, kuri uzticēja uzņēmumam uzcelt katlumāju un veikt pārējos ar siltumapgādes nodrošināšanu saistītos uzdevumus.

IMG 5512
IMG 5536