Ugāles pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās Rūpnīcas ielā

Ugāles pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās Rūpnīcas ielā

2020-09-15, 16.01

Ventspils novada Ugāles pagasta Ugāles pasta nodaļa 2020. gada 22. septembrī sāks darbu jaunās telpās Rūpnīcas ielā 1–16. Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās apkalpošanas vietas un ir komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs.

Ugāles pasta nodaļa strādās, nodrošinot pasta pakalpojumu sniegšanu patīkamākā vidē ar atjauninātu preču sortimentu. Nodaļas jaunā atrašanās vieta ir tuvu līdzšinējām telpām, un, lai pasta pakalpojumi būtu pieejami arī klientiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem, pie nodaļas būs izvietota speciāla zvanu poga, kuru varēs atpazīt pēc īpašas piktogrammas.

Sakarā ar pārcelšanās darbiem 21. un 22. septembrī būs mainīts Ugāles pasta nodaļas darbalaiks: 21. septembrī nodaļa strādās no plkst. 8 līdz 12 vēl līdzšinējā adresē, bet jaunajās telpās 22. septembrī apmeklētājus gaidīs no plkst. 10 līdz 14. Turpmāk Ugāles pasta nodaļa strādās, tāpat kā līdz šim: pirmdienās–piektdienās no plkst. 8 līdz 9 un no plkst. 10 līdz 14.

Ugāles iedzīvotāji par pasta nodaļas adreses izmaiņām tiks informēti ar paziņojumiem savās pastkastītēs, un šī informācija būs pieejama arī esošajās nodaļas telpās. Latvijas Pasts aktīvi realizē klientu apkalpošanas uzlabošanas projektus pasta nodaļās, nodrošinot nodaļu telpu atjaunošanu atbilstoši klientu un darbinieku vajadzībām.