Turpinās būvdarbi Rūpnīcas ielā 6 Ugālē

Turpinās būvdarbi Rūpnīcas ielā 6 Ugālē

2020-09-17, 11.33

Ventspils novada pašvaldība informē, ka objektā “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide  Rūpnīcas ielā 6, Ugāles pagastā, Ventspils novadā” turpinās būvdarbi, lai Ugāles pagasta Rūpnīcas ielas 6 ēkas 1. un 2.stāvā izveidotu grupu dzīvokļus 8 personām.
Objektā būvdarbus veic SIA “Ostas celtnieks, būvuzraudzību – SIA “BaltLine Globe”, autoruzraudzību- SIA “JOE, īstenojot projektu “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Ventspils novada Ugāles pagastā” (Vienošanos 9.3.1.1./19/I/002).

Augusta mēnesī ir veikta cenu aptauja par mēbeļu iegādi, piegādi un montāžu, lai pēc dzīvokļu izveides varētu tos aprīkot ar mēbelēm. Mēbeļu piegādi un montāžu veiks SIA “ALB” par kopējo summu 11 969,71 eiro.