Sveiciens skaistā dzīves jubilejā!

Sveiciens skaistā dzīves jubilejā!

2021-09-13, 13.03

Skaistā dzīves jubilejā pašvaldība sveica Ventspils novada sieviešu biedrības “Spārni” vadītāju un Landzes draudzes priekšnieci Zigrīdu Krauzi. Gaviļniece pazīstama kā ļoti enerģisks, čakls un labestīgs cilvēks. Viņai nekad nepietrūkst ideju, kā organizēt interesantus pasākumus, un viens no tiem ir visā Latvijā izskanējušās Pagastu dienas.

Pandēmijas dēļ divus gadus tās gan nav notikušas, bet cerams, pēc laika šī skaistā tradīcija atjaunosies. Vadot sieviešu biedrību, Zigrīda rūpējas par to, lai dāmas ne tikai satiktos un pačalotu, bet arī iegūtu vērtīgas zināšanas, tādēļ sapulcēs bieži vien piedalās dažādi lektori, “Spārnu” dāmas regulāri dodas pieredzes apmaiņas braucienos, viņu vidū ir daudz rokdarbnieču un prasmīgu saimnieču, kuras liek lietā arī senču receptes.
Arī Zigrīdai patīk gatavot, turklāt viņa ir gatava darīt dažādus darbus. Ja nepieciešams Pagastu dienās nest galdus, viņa ķeras tiem klāt, ja jāuzpoš Landzes baznīca un tās apkārtne, Zigrīda pirmā stājas ierindā. Būdama draudzes priekšniece, viņa daudzus gadus ir iesniegusi pieteikumus pašvaldības projektu konkursos un saņēmusi līdzfinansējumu dažādu aktivitāšu rīkošanai.
“Viena jau es to visu neveiktu, bet man ir daudz palīgu – paldies viņiem par to! Prieks, ka pašvaldība atzinīgi novērtē to, ko darām Landzē, un atbalsta mūs,” saka Zigrīda. Dzīves ceļu ejot, viņa, tāpat kā Anna Brigadere, pieturas pie principa Dievs, daba, darbs. Redzot netaisnīgu rīcību, gaviļniece var pateikt arī skarbāku vārdu, bet viņa netur ļaunu prātu un atkal steidz palīgā tiem, kam ir grūti.
Savā dzimšanas dienā Zigrīda sacīja, ka katru gadu pateicas Dievam par Viņa doto dzīves gadu. Viens, vēl viens, vēl viens, un tā jau apaļi 80. Lai vēl daudz košu ideju, ko īstenot, iesaistot procesā lielu sabiedrības daļu.