Seniori tiekas “Sudrabotās melodijās”

Seniori tiekas “Sudrabotās melodijās”

2018-03-26, 12.01
IMG 1960

   Izskanējis Ventspils novada senioru pasākums “Sudrabotās melodijas”, kurā pulcējās vairāk nekā 200 dalībnieku ne tikai no Ventspils novada, bet arī no Spāres, Laucienes, Rojupes, Lubes, Stendes, Ventspils, Vandzenes, Laidzes un Jaunpils.

VIDEOSIŽETS FOTOGALERIJA FOTOGALERIJA 2
   Sarīkojumu “Sudrabotās melodijas Puzes pagasta pensionāru kluba “Vakarblāzma” aktīvisti” organizē tādēļ, lai seniori varētu saturīgi atpūsties, iesaistoties dziedāšanā un dejošanā. Šis ir jubilejas gads, jo pasākums “Sudrabotās melodijas” notiks desmito reizi. “Mums ir prieks, ka draugu skaits ir audzis. Pirmajā reizē, kad tikāmies, bija ieradušies Puzes un Ances pagasta pārstāvji, arī viesi no Spāres un Sabiles. Nu mūsu ir daudz vairāk, jo senioriem patīk sadziedāties un padejot, satikt paziņas no citiem pagastie m un novadiem. Tā ir iespēja labi atpūsties un sajust, ka esi vajadzīgs,” saka Ventspils novada Senioru padomes vadītāja Māra Kraule.
   Pateicoties Ventspils novada pašvaldības atbalstam, novada seniori varēja atpūsties bez maksas un novērtēt Puzes pagasta ansambļu “Mežaroze” un “Pa īstam” skanējumu, uzstājās arī Ventspils blumīzeristi. Deju mūzika – Snēpeles grupas “Kā ir, tā ir” muzikantu ziņā.