“PuMPuRS” Jaunatnes iniciatīvu konkursa rezultāti

2021-06-04, 13.49

2021. gada 6. aprīlī Ventspils novada pašvaldība izziņoja atklātu projektu konkursu “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos”. Novadam tika piešķirtas 2 projektu kvotas.
Konkursa noteiktajā termiņā – līdz 7. maijam tika saņemts 1 projekta pieteikums no biedrības “MUMS”, kurš tika arī apstiprināts. Projekta finansējums ir 4600 eiro, ko 100% apmērā finansē Eiropas sociālais fonds. Projektu plānots īstenot no 2021. gada 15. jūnija līdz 2021. gada 31. oktobrim.

Konkurss tiek organizēts Izglītības kvalitātes valsts dienesta administrētā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros, saskaņā ar Ministru Kabineta 2016. gada 12. jūlija noteikumiem Nr. 460 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumu” īstenošanas noteikumiem” un Ventspils novada pašvaldības 2021. gada 25. marta domes lēmumu (Nr. 81, 4.§) “Par atklāta projektu konkursa “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” nolikuma apstiprināšanu”.

Konkurss tiek organizētas, lai sasniegtu abus ESF 8.3.4.0/16/I/001 projektā noteiktos mērķus:

• 1) palielināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivāciju turpināt izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē;
  • 2) iesaistīt PMP riska grupas izglītojamos jauniešus aktivitātēs un jaunatnes iniciatīvu projektos ārpus formālās izglītības, nodrošinot aktivitāšu pieejamību iespējami tuvu bērnu un jauniešu dzīves un mācību vietai.

Ventspils novada pašvaldības Izglītības pārvaldes Izglītības darba speciāliste,
projekta koordinatore Skaidrīte Diebele