Piltenē aprīko trenažieru zāli

Piltenē aprīko trenažieru zāli

2019-12-19, 14.01

Piltenes vidusskolas ēkai ir atsevišķa ieeja, lai nokļūtu trenažieru zālē, kas ir publiski pieejama. Pa dienu to izmanto mācību iestādes skolēni, pēcpusdienā – Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, bet vakarā – pārējie piltenieki.

Viņi trenažieru zālē, kā stāsta tās pārvaldnieks Aigars Matisons, pagaidām gaidīti no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 18 līdz 21, bet, ja būs pieprasījums, zāle būs atvērta arī citā laikā. Aktīvā dzīves veida mīļotāji var izmantot 17 trenažierus un vingrošanas rīkus.
Zāle ir piemērota plašas mērķa grupas interesēm – sportistiem, dažādu vecuma grupu un fiziskās sagatavotības līmeņu interesentiem – sākot no iesācējiem līdz profesionāļiem, no bērniem līdz senioriem. Trenažierus piegādāja UAB “Metausta” par kopējo summu 17094,55 eiro, 9412,04 eiro līdzfinansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, bet 7682,51 eiro ir Ventspils novada pašvaldības līdzekļi.