Pašvaldībā var izdrukāt digitālo Covid-19 sertifikātu

2021-07-29, 14.22

Digitālo Covid-19 sertifikātu ar darbinieku atbalstu var izdrukāt jebkurš Ventspils novada iedzīvotājs, kurš nelieto internetu vai kuram nav iespējas autorizēties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv, pilsētas vai pagastu pārvaldēs, kā arī Skolas ielā 4, Ventspilī, apmeklētāju pieņemšanas centrā no plkst. 8 līdz 16.

Digitālais Covid-19 sertifikāts ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes vai arī ir izslimojusi Covid-19.
Ir pieejami šādi digitālie sertifikāti:
sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19,
sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem,
sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19.

Nepieciešamo sertifikātu var uzrādīt digitālā formā vai lejupielādēt un izdrukāt. Vienlaikus iespējams verificēt uzrādīto sertifikātu jeb pārbaudīt tā derīgumu, skenējot sertifikāta QR kodu.