Pasniegti pašvaldības apbalvojumi – Pateicības, Atzinības un Goda raksti

2021-11-17, 18.20

Divās pirmssvētku dienās domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks ar vietniekiem Andi Zariņu un Gunti Mačtamu apmeklēja piecus pagastus, lai pasniegtu pašvaldības Pateicības, Atzinības un Goda rakstus. Tos saņēma gan tie, kurus apbalvoja 2020. gadā, gan tie, kuru darbs atzinīgi novērtēts šogad.
Latvijas valsts dzimšanu dienu vēl nevaram atzīmēt tik krāšņi, kā tas ir ierasts, bet tas neliedz pulcēties kopā ar savu ģimeni, sacīja domes priekšsēdētājs, novēlot ikvienam ticību un cerību mūsu valsts attīstībai un izaugsmei. Tāpat Aivars Mucenieks izteica prieku par to, ka valsts svētkus varam svinēt savā novadā, atgādinot, ka divus pēdējos gadus pašvaldība iestājusies par to, lai tas netiktu apvienots ar Ventspili.
18. novembrī iedegsim sarkanbaltsarkanu sveci un atcerēsimies tos, kas pirms 103 gadiem izveidoja jaunu valsti.