Pārtikas ražotāji no novada saņem piecas godalgas

2021-10-07, 10.42

Noslēdzies Lauku konsultāciju un izglītības centra un Pavāru kluba organizētais konkurss “Novada garša 2021”.
Produktus varēja pieteikt astoņās kategorijās, piemēram, “Zivju produkti”, “Maize un miltu izstrādājumi”, “Medus”. Pasākumā piedalījās arī pārtikas ražotāji no Ventspils novada, un mēs ar prieku varam paziņot, ka konkursā uzteikti divi novada uzņēmumi.

SIA “Miesniekam”, kura ražotne atrodas Vārves pagastā, ir trīs godalgas. Uzgriežamā asins desa novērtēta ar zeltu, sīpolu desa saņēma sudrabu, bet svaigie kupāti – bronzu.
Saimnieces Ilzes Šefanovskas produkti no Aivara Šefanovska z/s “Bišudārzi” Ugāles pagastā saņēma divas godalgas. Kūpinātajam svaigpiena sieram ir sudraba, bet kausētajam sieram – bronzas godalga.

Apsveicam un priecājamies, ka Ventspils novada vārds izskanējis visā Latvijā.