Parādi, kā atkritumus šķiro tu, un piedalies konkursā

Parādi, kā atkritumus šķiro tu, un piedalies konkursā

2021-03-03, 15.50

SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina savus klientus piedalīties konkursā “Es zinu – es rādu citiem!” un izcīnīt sev labu balvu. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” katru gadu rīko dažādus konkursus skolām un pirmsskolas izglītības iestādēm – šoreiz konkursā aicināts piedalīties ikviens uzņēmuma klients.  Konkursa tēma, protams, saistīta ar atkritumu pareizu apsaimniekošanu.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā – piefiksē fotogrāfijā, izveido animācijas video vai nofilmē, kā atkritumus šķiro Tu – mājās, skolā vai darbā. Tu vari pastāstīt par savu personīgo pieredzi atkritumu šķirošanā vai arī dalīties ar savām zināšanām, pastāstot, kā atkritumi jāšķiro pareizi un ko noteikti nedrīkstētu ar tiem darīt. Tavs stāstījums var būt nopietns vai mazliet ar humoru, bet galvenais – padalies ar savu pieredzi un zināšanām. Galvenajā lomā vari būt Tu pats vai arī Tevis izveidoti varoņi.

Balvu fonds ir ieguldīto pūļu vērts! Galvenā balva – dāvanu karte 200 eiro vērtībā, kā arī individuālas veicināšanas balvas no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”.
Foto vai video (vai saiti uz to) līdz 24. martam (ieskaitot) jānosūta uz e-pastu: [email protected] ar piezīmi “konkursam”. Neaizmirsti norādīt autora kontaktinformāciju, vārdu, uzvārdu un citu nolikumā prasīto informāciju.

Sīkāka informācija nolikumā: ŠEIT