Par precizētajiem Covid-19 saslimstības noteikumiem pēc 7. aprīļa

Par precizētajiem Covid-19 saslimstības noteikumiem pēc 7. aprīļa

2021-04-01, 21.01

1. aprīlī Ministru kabinets ir precizējis Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa jeb pēc Lieldienām. Ņemot vērā, ka pēdējās nedēļās vairs nav vērojams saslimstības kritums, valdība nostiprināja stingrus drošības pasākumus, kurus, kopīgi ievērojot, ir iespējams piesardzīgi paplašināt izglītības procesu un mazumtirdzniecību klātienē, kā arī privātu pulcēšanos. Ja saslimstība strauji pieaugs, Ministru kabinets var pastiprināt drošības pasākumus un ieviest jaunus ierobežojumus. 

Aicinām rūpīgi ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, lai pēc iespējas ātrāk samazinās saslimstība un varam sagaidīt vasaru teju bez ierobežojumiem. Tas atkarīgs tikai no mums pašiem! Šobrīd aizvien nevienā pašvaldībā nevar pulcēties, rīkot privātus vai publiskus pasākumus, iespēju robežās aizvien jāstrādā attālināti un stingri jāievēro higiēnas prasības. Lieldienas svinamas vien katrā mājsaimniecībā.

Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”
Ministru kabineta noteikumu projekta “Grozījumi 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai””  sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojums (anotācija)