Novadam tiek divas “Lielā Jēkaba” balvas

Novadam tiek divas “Lielā Jēkaba” balvas

2019-12-02, 08.23

Liepājā, Latviešu biedrības namā, pasniegtas Kurzemes Tūrisma gada balvas “Lielais Jēkabs”. Kvalitātes balvu par ilgtspējīgu darbību savā nozarē saņēma jātnieku klubs “Demora” no Tārgales pagasta un viesnīca un kempings “Usma SPA hotel&camping”, savukārt rokdarbnieku kopai “Paukers” tika žūrijas simpātiju balva.

Nominācijā “Kurzemes naktsmītne ar laika rūdījumu” bija izvirzīta viesnīca un kempings “Usma SPA hotel&camping”, nominācijā “Kurzemes aktīvās atpūtas uzņēmums ar laika rūdījumu” – jātnieku klubs “Demora” no Tārgales pagasta, nominācijā “Kurzemes kolekcija ar laika rūdījumu” – Aptiekas muzejs Ugālē, nominācijā “Kurzemes garšas meistars ar laika rūdījumu” – maizes cepēji Juris un Inga Lastovski no Jūrkalnes, nominācijā “Kurzemes amata meistars ar laika rūdījumu” – Ances rokdarbnieku kopa “Paukers”.
Apsveicam un lepojamies, novēlam radošus panākumus un attīstību.

Foto no VisitKurzeme arhīva