Novada senioru sporta spēlēs (fotogalerija)

Novada senioru sporta spēlēs (fotogalerija)

2019-07-10, 09.59

7. jūlijā Vārves pagasta Zūrās aizritēja septītās Ventspils novada senioru sporta spēles. Šajā pasākumā varēja piedalīties visi, kas sasnieguši 50 gadu vecumu un jūtas sirdī jauni, jo pasākuma galvenā būtība ir saturīga laika pavadīšana ar vieglām sportiskām aktivitātēm, kas ir pa spēkam arī astoņdesmitgadīgiem senioriem.

Šoreiz sporta spēļu moto bija “Tā ir dzīve, tas nav kino”, tādēļ pasākuma atklāšanā katrai pagasta komandai bija iespēja iejusties kādas latviešu kinofilmas varoņu tēlos. Pēc tam pasākuma dalībniekiem piedāvāja 10 dažādas individuālas sportiskas nodarbes, no kurām katrs varēja izvēlēties sešas savām spējām atbilstīgākās un interesantākās. Bija padomāts arī par tiem senioriem, kuriem ir grūti veikli pārvietoties, tādēļ viņi varēja iesaistīties astoņās aktivitātēs, kurās varēja piedalīties, sēžot pie galdiem. Dalībnieki atkarībā no vecuma startēja kādā no četrām grupām, sakot no 50 līdz 76 gadiem un vecāki. Sporta spēļu izskaņā uzstājās Normunds Jakušonoks un Daiga Petkeviča.