Notiks skrējiens “Piltene 2019”

Notiks skrējiens “Piltene 2019”

2019-08-13, 08.16

31. augustā Piltenē notiks Ventspils novada atklātais čempionāts 10 km un 5km šosejas skrējienā un 5km nūjošanas distancē. Skries arī bērni. Bērni distancē dosies plkst. 14, pieaugušie – plkst. 15.45.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma skrējienu atjaunoja 2016. gadā. Pasākuma iniciatori ir labi pazīstamie sportisti Aigars Matisons un Valērijs Žolnerovičs. Viņu iniciatīvu atbalsta ne tikai Ventspils novada pašvaldība, bet arī vairāki uzņēmēji un privātpersonas, rūpējoties par to, lai pasākuma dalībnieki saņemtu balvas. “Šis skrējiens”, kā norāda Aigars Matisons, “ir vienīgais publiskais skriešanas pasākums Ventspils novadā, tāpēc ļoti vēlamies tajā iesaistīt pēc iespējas vairāk mūsu novada ļaužu. Trase vīsies cauri Piltenes centram, viena apļa garums būs pieci kilometri ar vertikālo kritumu pieci metri. Tas nozīmē, ka trase ir ļoti ātra un var sasniegt ļoti labus rezultātus. Prognozējam, ka sestdien, 31. augustā, uz starta būs vairāk nekā 600 dalībnieku.”

Paredzams, ka Piltenē startēs labākie Latvijas sportisti, iepriekšējo gadu uzvarētāji un Top skrējēji.

Piešķirot balvas, skrējiena rīkotāji sveiks arī ātrākos Ventspils novadā deklarētos skrējējus sieviešu un vīriešu konkurencē 10 km un 5 km distancē. 100 ātrākie skrējēji 10 km distancē saņems lielas medaļas, pārējiem tās būs mazākas, bet 1.–6. vietas ieguvēji 10km distancē tiks apbalvoti arī ar naudas balvām.Arī par jaunu trases rekordu ir sarupēta no atbalstītaja naudas balva 100euro vīriešu un 100euro sieviešu rekorda labotājam(ai).Visās vecuma grupās 1-3.vietu ieguvēji saņems Ventspils novada čempionāta medaļas un balvas no sponsoriem. Skrējiena uzvarētāju vārdus iegravēs īpašā kausā, ko jau 2016. gadā pasākumam dāvināja Ventspils novada domes deputāti. 5km nūjotāji arī izcīnīs Ventspils novada čempionāta kausus apbalvos 1-3.vietu siev. un vīr. grupā. Bērnu skrējiena 1-3.vietu ieguvēji saņems Ventspils novada medaļas un sponsora balviņas. Pēc skrējiena visi sacensību dalībnieki tiks pacienāti ar desiņām un kapostiņiem. Pasākuma noslēgumā būs arī lotereja sacensību dalībniekiem, kur varēs tikt pie vērtīgām balvām.
Mēs ,ka organizatori aicinām vietējos Ventspils novada uzņēmējus atbraukt uz Pilteni un piedāvāt savu produkciju skrējējiem un ciemiņiem ,kas būs atbraukuši uz šiem skaistajiem skriešanas svētkiem.
Ja neesi vēl pieteicies , tad to var izdarīt caur interneta vietnēm www.sportlat.lv vai www.mrc.lv, kā arī sacensību dienā varēs reģistrēties uz vietas, bet tad jārēķinās ar lielāku dalības maksu.
DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJA
DALĪBNIEKU SARAKSTS