Nakts turnīrs volejbolā

2019-03-05, 09.34

1. martā Popes sporta centrā norisinājās nakts turnīrs volejbolā, turnīram bija pieteikušas piecas komandas: “Čipikāno”, “Ance”, ZS “Sproģi”, ‘Dūži” un “Ventavnieki”. Komandas izspēlēja viena apļa turnīru, aizvadot divus setus līdz 15 punktiem, vienādu punktu gadījumā aizvadot trešo setu līdz trīs zelta punktiem.

5. vietā “Dūži” – Agris Bileskalns, Mariss Gredzens, Matīss Gredzens, Māris Indāns, Inguss Pēterfelds, Ainārs Ansons.
4. vietā “Ventavnieki” – Ando Bože, Madars Vejkajs, Roberts Grīnbergs, Nauris Mizovskis, Kristaps Mizovskis, Andis Salmiņš, Armands Jansons.
3. vietā “Ance” – Mareks Izašars, Oskars Ozoliņš, Ingus Veidenbaums, Andis Veidenbaums, Kristiāns Tinte, Gvido Jansons, Kaspars Freimants.
2. vieta ZS “Sproģi” – Rinalds Kārlsons, Uģis Kronlaks, Deivids Stups, Dāvis Fjodorovs, Sandris Vērsis.
Jāpiebilst, ka vietu sadalījumu no 4. līdz 2. vietai noteica gūto un zaudēto punktu koeficients, jo visām trim komandām bija pa divāms uzvarām – ZS “Sproģi” (+6), “Ance” (-8), “Ventavnieki” (-16).
1. vietā “Čipikāno” – Sandris Jankevičus, Mārtiņš Meiris, Endijs Skolmeistars, Ēriks Radelis, Andris Graudužis, Aleksis Kristiņš.

Paldies sacensību dalībniekiem un palīgiem. Paldies mūsu atbalstītājiem – ARB “Pope”, “Mājai un dārzam”, biedrībai “Popes muiža”, Ventspils novada pašvaldībai, volejbola klubam “Pope”, Popes pagasta pārvaldei. Nākamās Popes sporta kluba sacensības paredzētas 23. martā, kad Popes sporta centrā (Liepu ielā 2) norisināsies “3X3 nakts turnīrs basketbolā”, vairāk informācijas un nolikumu meklējiet mūsu Facebook mājaslapā www.facebook.com/popessportaklubs.

Sandris Jankevičus