“Nākamais solis” noslēguma pasākums

“Nākamais solis” noslēguma pasākums

2019-11-01, 09.16

31. oktobrī Puzes pagastā notika projekta “Nākamais solis” noslēguma pasākums. Esam ieguvuši vēl vienu sakoptu vietu mūsu pagastā. Tā atrodas pie 300 gadīgās Ieziņu priedes, kur informatīvais stends tagad vēsta par Nīcciema vēsturi.

Pasākuma vadītāja, bibliotekāre Anda Lejniece, pastāstīja arī par iepriekš realizētiem līdzīgiem projektiem un bija parūpējusies par to, lai gūtu atgriezenisko saiti, lai pārliecinātos, ka viņa sadzirdēta, uzdeva visiem klātesošajiem jautājumus. Jā, uz visiem jautājumiem atbildes bija pareizas!
Mēs sadzirdējām arī pagasta vēstures pētnieces Skaidrītes Bruhanovas teikto, ka Latvija sākas ar katru no mums, ar vietu, kurā dzīvojam, stādām kokus un puķes, kopjam atmiņas un strādājam tā, lai pēc mums paliek kas labs nākamajām paaudzēm.
Čaklie projekta īstenotāji saņēma nelielas pateicības balvas no pagasta pārvaldes vadītājas Santas Šēniņas, visi klātesošie baudīja karstu tēju un gardumiņus.