Leļļu meistara sapnis

Leļļu meistara sapnis

2020-02-25, 19.47

20. februārī Piltenes vidusskolas sākumskolas skolēni devās uz Liepājas koncertzāli „Lielais dzintars”, lai noskatītos mūziklu “Leļļu meistara sapnis”. Izrādes laikā skolēniem bija iespēja klausīties dažādu populāru mūziklu fragmentus.
Pirms pasākuma latviešu valodas mācību stundā pārrunājām, kāds tad varētu būt jebkura leļļu meistara sapnis. Daži skolēni domāja, ka leļļu meistars gribētu izgatavot pašu skaistāko lelli uz pasaules, citi, ka viņš gribētu izgatavot runājošu lelli.
Vizuālajā mākslā zīmējām kādas varētu izskatīties lelles, kuras darbosies mūziklā.
Pārrunas pirms izrādes raisīja skolēnos interesi un vēlmi ātrāk noskatīties mūziklu.
Uz skatuves leļļu meistars un viņa lelles brīnumjaukās melodijās risināja stāstu par leļļu atdzīvošanos. Viltīgā kaķenīte zināja brīnumlīdzekli kā lelles atdzīvināt un iepriecināt savu draugu leļļu meistaru.
Skolēniem izrāde patika, jo spraigs sižets, dažāda mūzika un koši tērpi.
Lielākajai daļai skolēnu patika, ka lelles varēja atdzīvoties un kopā skaisti dziedāja. Ļoti patika klauniņš, kas visiem bija mīļākais tēls izrādē.
Jasmīna par izrādi saka: „Man ļoti patika šī izrāde. Tajā bija tik skaistas lelles!”
Adrijai patika, ka leļļu meistars sniedza patvērumu kaķenītei. Didzis atzīst, ka viņš arī gribētu, lai viņa sapnis piepildītos.
Pēc izrādes ar skolēniem pārrunājām, vai mūsu pirmsizrādes prognozes ir piepildījušās un secinājām, ka esam labi prognozētāji.

Skolotāja Daira Gebauere