Kurzemes kauss šķēpa mešanā

Kurzemes kauss šķēpa mešanā

2019-05-02, 09.14

Aprīļa pēdējā piektdienā Tukumā Ventspils novada BJSS vieglatlēti sacentās Kurzemes kausa izcīņā šķēpa mešanā četrās vecuma grupās. Vislabāk starp novadniekiem veicās Sindijai Kristijai Runģei, kura raidīja šķēpu 36,56 m tālu un izcīnīja 3. vietu un bronzas medaļu.
Uzreiz aiz goda pjedestāla 4. vietā palika Klāvs Matīss Zegners ar rezultātu 42,37 m un Diāna Beķe, rez. 11,53m.
Labāko sešniekā 5. vietā ierindojās Guntars Bakanauskis, rez. 21,70m.
Sacensībās startēja arī Linards Līgonis Skuja, Dans Deniss Amons, Alise Elza Skricka, Krista Biezā, Dzintars Grosbārdis, Mārtiņš Ķeizars, Jurģis Bakanauskis, Megija Oņiščenko, Anna Andersone, Estere Stepe, Estere Jansone, Daniēls Grundmanis.
Audzēkņus sacensībām sagatavoja Ventspils novada sporta skolas treneri – Dainis Lodiņš un Kaspars Gulbis.