Kino no otras puses

Kino no otras puses

2019-05-22, 08.28

15. maija pēcpusdienā Užavas pamatskolas skolēnu grupa devās izzināt kino “no otras puses”. Mums bija iespēja uzzināt, kāda ir kinoteātra ikdiena un kā filmas nonāk pie mums. Devāmies nelielā ekskursijā pa kinoteātri. Uzzinājām, ka, lai varētu demonstrēt kādu filmu, ir daudz dažādu prasību un noteikumu. Nedaudz uzzinājām arī kādas profesijas cilvēkiem ir iespēja strādāt kinoteātrī un pie filmas uzņemšanas. Noslēgumā noskatījāmies animācijas filmu “Lielais ceļojums”. Tā bija jauka un interesanta filma dažāda vecuma skatītājiem. Īstenībā tā ir jauka multenīte visai ģimenei. Daļa no skolēniem atzinās, ka neskatās animācijas filmas, bet tagad apsver domu biežāk nākt uz kino “Rio” piedāvātajām animācijas filmām.
Šogad projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros mums bija iespēja piedzīvot daudz jauku un izzinošu mirkļu, piedalīties dažādās nodarbībās un apmeklēt interesantus pasākumus. Tas bija jauki! Mēs gribam, lai šāds projekts turpinās arī nākamajā gadā un mums būtu vēl daudz jauku brīžu.

Atsauksmes par pasākumu apkopoja
Užavas pamatskolas 6. klases skolēni