Jauno vieglatlētu panākumi Saldū un Tukumā

Jauno vieglatlētu panākumi Saldū un Tukumā

2019-05-15, 09.45

12. maijā Saldū Ventspils novada BJSS vieglatlēti startēja atklātajās vieglatlētikas sacensībās U18 un U20 vecuma grupā un izcīnīja piecas godalgotas vietas. U18 grupā apsveicam ar iegūto 1. vietu un zelta medaļu Jēkabu Priekuli, kurš lodi grūda 13,22 m, un augstlēkšanā Robertu Mažrimu, kurš latiņu pārlēca 1,85 m augstumā, un ar personīgo rekordu 100 m distancē ( rez. 11,84 ) Kārli Mihailovu.
2. vietu un sudraba medaļas augstlēkšanā jaunietēm izcīnīja Rūta Zāle ar rezultātu 1,40 m, jauniešiem – Sanijs Strauss, rezultāts 1,65 m. Lodes grūšanā uzreiz aiz Jēkaba ierindojās Klāvs Matīss Zegners, rezultāts – 12,04 m. Pārējie sacensību dalībnieki lodi nespēja aizgrūst tālāk par 10 m.

Uzreiz aiz goda pjedestāla 4. vietā palika Kristaps Fiļipjonoks 800 m distancē, rez. 02:09,25, un Kristers Žuriņš augstlēkšanā, rezultāts 1,55 m. Saldū sacensībās startēja arī Tija Freimane, Mareks Harlamovs, Vanesa Deina Zafarova, Ivo Lībis. Audzēkņus sacensībām sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri Dainis Lodiņš, Arno Kiršteins, Agris Paipals.

Tajā pašā dienā Ventspils novada BJSS audzēkņi Tukumā piedalījās Tālivalža Krūmiņa balvas izcīņas sacensībās šķēpa mešanā. Apsveicam Klāvu Bogdanovu, kurš šķēpu raidīja 44,30 m tālu un U16 vecuma grupā izcīnīja augsto 2. vietu un sudraba medaļu. Uzreiz aiz goda pjedestāla U18 grupā jaunietēm 4. vietā palika Sindija Kristija Runģe, rezultāts 34.84 m, 5. vietā – Ieva Priekule, rezultāts 33,66 m. Sacensībās startēja arī Zane Bērziņa, šķēpa metējus sacensībām sagatavoja Aivars Čaklis un Dainis Lodiņš.